ŚWIAT VUCH

Tendency Collection: zostań tą wersją siebie, o której zawsze marzyłaś

21.02.2017 REDAKCJA
Autor

Tendency Collection: zostań tą wersją siebie, o której zawsze marzyłaś

Możesz być zmysłowa, tajemnicza, ale również czuła i delikatna. Dzięki nowej kolekcji portfeli VUCH wybór należeć będzie tylko do Ciebie. W kolekcji znajdziesz cztery nowe ślicznotki, a każda z nich charakteryzuje się określonymi cechami charakteru. Wszystkie "vuszki" Tendency urzekną Cię prostym zdobieniem w postaci złotego paska, który wykonany jest tak w sam raz – nie wygląda ani kiczowato, ani zwyczajnie.

 

Co oferują nowe "vuszki"

            Wszystkie portfele z Tendency Collection stawiają na subtelne piękno oraz praktyczność. Zewnętrzne zapinane na nap skrywa wewnętrzną kieszeń zapinaną na suwak oraz dwie kieszenie na banknoty. Nie brakuje również miejsca na zdjęcia najbliższych oraz karta identyfikacyjna VUCH. Tak na wypadek, gdyby twoja nowa vuszka gdzieś się zapodziała. Portfel przyjedzie do Ciebie zapakowany w pudełku podarunkowym ze wstążką.

Wybierz właściwą vuszkę

            Kolekcję Tendency tworzą cztery portfele: Goalin, Hopen, Changer i Trusten. Każdy z nich jest inny, podobnie jak kobiety, które od czasu do czasu na imponują. Dzięki Tendency Collection możesz wczuć się w ich rolę i być trochę bardziej odważna, trochę bardziej uwodzicielska czy bardziej czuła i delikatna. Wystarczy, że wybierzesz ten właściwy.

  • Goalin – może pragniesz być trochę bardziej pewna siebie? Wtedy sięgnij po Goalin. Srebrna vuszka sprawi, że poczujesz się pełna energii. Nieważne, czy wybierasz się na imprezę, do teatru czy na kolację. Goalin zawsze z gracją dotrzyma ci towarzystwa.
  • Hopen - trudno znaleźć bardziej delikatny portfel od różowej vuszki Hopen. Z nią zamienisz się na delikatną księżniczkę, która urzeknie niejednego mężczyznę.
  • Changer – z Changer poczujesz się bardziej odważna i zniewalająca. Ten bordowy portfel szuka właścicielki, która nie boi się wyróżnić wśród tłumów. Mówisz, że ty taka nie jesteś? Wystarczy, że wybierzesz Changer, która udowodni ci, że czasami warto być namiętną i uwodzicielską.
  • Trusten - masz wiele tajemnic, o których nie wie nawet twoja najlepsza przyjaciółka. No może z wyjątkiem jednej. Nazywa się Trusten i możesz jej wyznać najskrytsze tajemnice. Te pozostaną na zawsze zachowane w eleganckiej czarnej "vuszce". Ten dyskretny ciemny portfel będzie schlebiać wszystkim kobietom, które lubią tajemnicze piękno.
Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Migawki z planu do nowej kolekcji VUCH Ladies Migawki z planu do nowej kolekcji VUCH Ladies
Astronomiczny koniec lata u nas w stylu nieziemskich rabatów Astronomiczny koniec lata u nas w stylu nieziemskich rabatów
Konkurs wakacyjny o 2500 zł Konkurs wakacyjny o 2500 zł
Spodenki damskie nie tylko do leniuchowania Spodenki damskie nie tylko do leniuchowania