ŚWIAT VUCH

To również Twoje święto! Skorzystaj z prezentu w postaci darmowej dostawy

08.03.2018 REDAKCJA
Autor

To również Twoje święto! Skorzystaj z prezentu w postaci darmowej dostawy

MDK. Trzy literki, które pojawiają się na samym początku marca i w wielu z nas ma z ich powodu mieszane uczucia. A z czym Ty kojarzysz MDK? Goździki i PRL? Racja, Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzony 8 marca, łączy się poniekąd z byłym niewesołym ustrojem państwowym, choć powstał dużo wcześniej i związany jest od samego początku ze szlachetną myślą. Święto obchodzone jest już od 1907 roku i związane jest z walką o prawa kobiet. A Ty na pewno masz prawo na nowy portfel marki VUCH!

Na skok do przeszłości

Minęło ponad 100 lat od chwili, w której szwaczki w Stanach Zjednoczonych zdecydowały się na strajk pracowniczy, który miał zwrócić uwagę na nierówne warunki pracy oraz sytuację pracujących kobiet w społeczeństwie. W 1975 roku wszystkie państwa uznały Międzynarodowy Dzień Kobiet za oficjalne święto, dlatego można powiedzieć, że jest to wyjątkowy dzień, który przypomina nam o równouprawnieniu, sprawiedliwym traktowaniu, pokoju oraz stopniu rozwoju społeczeństwa.

Delikatnie zasugeruj mu wizytę w sklepie VUCH

Wcale nie jest tak, że nasi mężczyźni już kompletnie zapomnieli o tym święcie. Wielu mężczyzn pamięta o nim i ważnym dla nich kobietom wręczają kwiatek oraz drobny prezent. O tym, jaki prezent otrzymasz, częściowo możesz zadecydować sama, wystarczy, że delikatnie zasugerujesz, co bardzo Cię ucieszy.

Świętuj MDK

Nie możemy wymyślić jedynego powodu, dla którego nie powinnaś świętować i ufundować drobny prezent dla siebie. Nie powinnaś odmówić świętowania MDK nawet wtedy, kiedy mężczyźni w Twoim otoczeniu go nie obchodzą. Zbliżająca się wiosna jest dobrym pretekstem do uzupełnienia szafy o nowy nabytek, z którym powitasz pierwsze słoneczne dni.

Nie zapomnij o darmowej dostawie

W pełni zgadzamy się z tym, że kobiety zasługują na swoje święto nawet kilka razy w roku. Dlatego w ramach świętowania MDK wybierz sobie dowolny oryginalny prezent VUCH i ciesz się z darmowej dostawy. To jak? Czy coś już wpadło Ci w oko?

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Vuch team na Kubie Vuch team na Kubie
Dziękujemy za umilenie nam  dnia Dziękujemy za umilenie nam dnia
Zaglądamy na chwilę do 2018 roku Zaglądamy na chwilę do 2018 roku
Kolorowa wiosna - kojący błękit Kolorowa wiosna - kojący błękit