MENU
ŚWIAT VUCH

To również Twoje święto! Skorzystaj z prezentu w postaci darmowej dostawy

08.03.2018 REDAKCJA
Autor

To również Twoje święto! Skorzystaj z prezentu w postaci darmowej dostawy

MDK. Trzy literki, które pojawiają się na samym początku marca i w wielu z nas ma z ich powodu mieszane uczucia. A z czym Ty kojarzysz MDK? Goździki i PRL? Racja, Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzony 8 marca, łączy się poniekąd z byłym niewesołym ustrojem państwowym, choć powstał dużo wcześniej i związany jest od samego początku ze szlachetną myślą. Święto obchodzone jest już od 1907 roku i związane jest z walką o prawa kobiet. A Ty na pewno masz prawo na nowy portfel marki VUCH!

Na skok do przeszłości

Minęło ponad 100 lat od chwili, w której szwaczki w Stanach Zjednoczonych zdecydowały się na strajk pracowniczy, który miał zwrócić uwagę na nierówne warunki pracy oraz sytuację pracujących kobiet w społeczeństwie. W 1975 roku wszystkie państwa uznały Międzynarodowy Dzień Kobiet za oficjalne święto, dlatego można powiedzieć, że jest to wyjątkowy dzień, który przypomina nam o równouprawnieniu, sprawiedliwym traktowaniu, pokoju oraz stopniu rozwoju społeczeństwa.

Delikatnie zasugeruj mu wizytę w sklepie VUCH

Wcale nie jest tak, że nasi mężczyźni już kompletnie zapomnieli o tym święcie. Wielu mężczyzn pamięta o nim i ważnym dla nich kobietom wręczają kwiatek oraz drobny prezent. O tym, jaki prezent otrzymasz, częściowo możesz zadecydować sama, wystarczy, że delikatnie zasugerujesz, co bardzo Cię ucieszy.

Świętuj MDK

Nie możemy wymyślić jedynego powodu, dla którego nie powinnaś świętować i ufundować drobny prezent dla siebie. Nie powinnaś odmówić świętowania MDK nawet wtedy, kiedy mężczyźni w Twoim otoczeniu go nie obchodzą. Zbliżająca się wiosna jest dobrym pretekstem do uzupełnienia szafy o nowy nabytek, z którym powitasz pierwsze słoneczne dni.

Nie zapomnij o darmowej dostawie

W pełni zgadzamy się z tym, że kobiety zasługują na swoje święto nawet kilka razy w roku. Dlatego w ramach świętowania MDK wybierz sobie dowolny oryginalny prezent VUCH i ciesz się z darmowej dostawy. To jak? Czy coś już wpadło Ci w oko?

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Pierwsze urodziny praskiego showroomu Pierwsze urodziny praskiego showroomu
Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji
PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH
Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc