ŚWIAT VUCH

Torebki piękniejsze niż blask księżyca.

14.08.2017 REDAKCJA
Autor

Torebki piękniejsze niż blask księżyca

Torebki to dla wielu mężczyzn najbardziej tajemniczy kobiecy dodatek modowy. Tajemnicą dla nich zostaje zawartość naszych torebek oraz ich ilość. Już dawno porzuciłyśmy wszelkie próby tłumaczenia, jak bardzo ważnym dodatkiem jest torebka. Stwierdziłyśmy też, że nie ma sensu tłumaczyć, że jedna torebka to po prostu za mało. Statystyki mówią, że aż 3% kobiet przyznaje się do tego, że ich pasję torebkową można porównać do tej, którą mają np. kolekcjonerzy dzieł sztuki a ilość torebek w ich szafie przekracza sto sztuk. Iloma torebkami możesz się pochwalić Ty?  Zaliczasz się do torebkomaniaczek? Tak czy inaczej jedno jest pewne, kolejna torebka do kolekcji zawsze się przyda.

Tajemnica doskonałej torebki

O tym, jak powinna wyglądać doskonała torebka, toczy się niejedna żywiołowa dyskusja. Nam sprawa wydaje się prosta. Doskonała torebka, która pasuje na każdą okazję, po prostu nie istnieje. To jest dokładnie ten powód, dlaczego potrzebujesz ich kilka. Doskonała torebka, która świetnie sprawdzi się na plażę oraz na wieczór? To ona! Odkryj jej urok z torebkami Moonlight collection.

Moonlight Collection

Upalny letni dzień, promyki słońca ścigają się o to, który pierwszy delikatnie muśnie Twoją skórę, a Ty już w drodze na plażę. A po plaży? Prosto na romantyczną kolację przy świecach, na zmianę outfitu nie zostaje ani chwila. Jak tu znaleźć torebkę, która bez problemu zmieści wszystkie rzeczy na plażę, a jednocześnie będzie doskonałą kompanką na wieczór? No tak, wiem! Torebki Moonlight collection. Właśnie odkryłaś tajemnicę doskonałej torebki na lato, teraz przed Tobą niełatwa decyzja…

Gra kolorów

Torebki Moonlight Collection łączy kilka wspólnych cech. Są przestronne, wyraźne i praktyczne. Różnią się jednak cechami charakteru. Czarna torebka Darkness to elegancka dama, natomiast lila torebka Sunset to kumpela na najbardziej szalone przygody. Tylko od Ciebie zależy, która z naszych wesołych i modnych panienek będzie Ci towarzyszyć. To jak, na którą się decydujesz?

 

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj