ŚWIAT VUCH

Tym torebkom nie będziesz mogła się oprzeć. Poznaj nowości z kolekcji Sense

30.10.2018 REDAKCJA
Autor

Tym torebkom nie będziesz mogła się oprzeć. Poznaj nowości z kolekcji Sense

Kiedy chodzi o modę, to wyznajesz jedną zasadę: im więcej, tym lepiej? Z pewnością zgodzisz się również z tym, że każda kobieta od czasu do czasu zasługuje na nową torebkę. A co jeśli posiada ich już zdecydowanie za dużo? Wtedy nie widzimy przeszkody, aby kupić kolejną. Poznaj nowe torebki, które poszerzyły kolekcję Sense. Czym się wyróżniają? Kolorami, przestronnym wnętrzem i luksusowym złotym zdobieniem.

Tak to na pewno jest miłość! Zauważyłaś?

Kolekcja Sense opiera się na uczuciach. Jeśli doświadczasz pozytywnych emocji, patrząc na nowe torebki, wykonały one część swojej tajnej misji. Pozostała część tajnej misji, to uszczęśliwianie Ciebie za każdym razem, kiedy je gdzieś zabierzesz. Na spacer, do kina, na zakupy czy w odwiedziny do przyjaciółki.

Ucha, wyraźnie wyraźne

Aby torebki VUCH z kolekcji Sence udźwignęły wszystkie Twoje skarby, muszą być odpowiednio mocne. Taką moc zapewnia im para uszy. Jedno krótkie, a drugie długie. Nie martw się, wszystko inne jest już idealnie symetryczne.

Liczysz na klasyczną czerń czy wolisz kolory?

Dla kobiet, które lubią elegancję, czarna torebka Hypnotic Hailey będzie niemalże idealna. Dynamic Deborah czy Gracious Grace ukoją zmysły kobiet, które w swoim stylu ubierania stawiają na umiar i stonowane odcienie. A co jeśli kochasz niezwykłe połączenia kolorów? Czeka na Ciebie niebiesko-fioletowa torebka Sweet Samantha i fioletowo-szara Snave Savannah. W ofercie marki VUCH każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Coraz bliżej Święta…

Eee tam, przecież dopiero koniec października… Nic bardziej mylnego. Właśnie teraz wszystkie miłośniczki Świąt i prezentów łapią pierwszą gorączkę zakupową. Lubisz kupować prezenty z wyprzedzeniem? Mamy dla Ciebie wskazówkę, która zadowoli każdą miłośniczkę mody: Kupując torebkę dla siebie, kup od razu dwie! Jeden prezent będziesz miała z głowy. Ponadto torebki VUCH otrzymasz zapakowane w piękne pudełko podarunkowe.

Miałaś już okazję poznać nowe torebki z kolekcji Sense? Jesteśmy przekonani, że pokochasz je od pierwszego wejrzenia.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj