ŚWIAT VUCH

Uwielbiasz robić zdjęcia i produkty Vuch? Dołącz do naszego konkursu na Insta i wygraj coś fajnego!

28.03.2018 REDAKCJA
Autor

Uwielbiasz robić zdjęcia i produkty Vuch? Dołącz do naszego konkursu na Insta i wygraj coś fajnego!

Uwielbiasz robić zdjęcia i podobają Ci się produkty Vuch? Świetnie! Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy konkurs #MYVUCH. My co miesiąc ogłosimy nowy motyw, a resztę zostawiamy Tobie. Upoluj najładniejsze zdjęcie i podzielić się nim z nami. 

W kwietniu motywem przewodnim to Vuch i pupile. Masz w domu psa, kota, królika lub innego zwierzaka? Zrób mu zdjęcie razem z dowolnym produktem marki Vuch, następnie wrzuć je na swojego Instagrama i pamiętaj o dołączeniu hashtaga #MYVUCH. Liczymy na Twoją kreatywność i fantazję, którą bardzo chętnie nagrodzimy. 

Masz pomysł? Nie czekaj – rób zdjęcie!

W głowie masz setki pomysłów na super zdjęcia? Nie wahaj się, szybko łap aparat lub telefon i je udostępnij. Pod koniec kwietnia wybierzemy te najlepsze, najmilsze i najbardziej zwariowane. Jeśli twoje znajdzie się wśród nich, możesz cieszyć się na nową Vuchkę według własnego wyboru.

Jeśli akurat nie masz pupila do sesji zdjęciowej, nic nie szkodzi, ponieważ w maju ogłosimy nowy motyw. (Lub pożycz pupila od znajomych. : D)

Cieszymy się na twoje zdjęcia. 

Zasady konkursu

1.) Zrób zdjęcie twojego pupila razem z jednym z produktów VUCH. J

2.) Obserwuj VUCH na Facebooku i Instagramie

3.) Dodaj zdjęcie na Instagram z hashtagiem #myvuch w okresie 28.3 - 25.4 2018

4.) Dodać możesz nawet kilka zdjęć na ten sam motyw.

5.) Wygrana w konkursie oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas Twojego zdjęcia na naszych profilach w sieciach społecznościowych.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj