ŚWIAT VUCH

VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!

09.11.2020 REDAKCJA
Autor

Jaki pan, taki kram, jaki krój, taki strój. Nawet psychologowie zgodnie wypowiadają się na temat tego, iż ubranie wpływa na samopoczucie człowieka. Czy pragniesz przekonać się na własnej skórze o tym, iż odpowiednio dobrane ubranie zdoła podnieść poczucie własnej wartości do samego nieba? Więc nie zwlekaj i zapoznaj się z nowościami VUCH w postaci ubrań, w których dziewczyny lub kobiety wyglądają bardzo korzystnie.

Ubranie, które pragnie być w twojej szafie

Nowe ubrania VUCH czekają z niecierpliwością na ten moment, kiedy zostaną częścią składową twojej szafy. Może zaprosisz je do środka? Powodów jest kilka. Zespół VUCH podczas projektowania ubrań miał na względzie przede wszystkim życzenia swoich klientek, by produkty były stylowe, urocze, ale zarazem praktyczne i bardzo wygodne.

Doskonale leżące raglany

Wyjątkowy krój raglanu cieszy się całoświatową popularnością, a my wierzymy, że zyska i twoją przychylność. Subtelne wrażenie sprawia raglan Nadia Light w białej kolorystyce z różowymi rękawami, zaś biały raglan Nadia White z czarnymi rękawami wykorzystuje urok kontrastu. Raglan Nadia Black może pochwalić się czarną kolorystyką z różowymi rękawami. Który z nich wpadł ci w oko?

Body podkreślające atuty sylwetki

Bodziaki należą do najbardziej kuszących elementów odzieżowych. Posiadają bowiem umiejętność podkreślić atuty kobiecej sylwetki. Z tego powodu w każdej szafie powinno znajdować się przynajmniej jedno body. Bodziaki VUCH z długim rękawem idealnie kompletują się ze spodniami, sukienkami, szortami. W ofercie są trzy piękne kolory. Postawisz na elegancką czerń Body Black Dots? Dasz pierwszeństwo subtelnemu body White Dots? A może twoje serce skradło czerwone body Red Dots?

 

Niebezpiecznie wygodne bluzy

Bluzy VUCH to doskonałe towarzyszki chłodnych dni. Wśród innych produktów wyróżniają się dwubarwną kombinacją kolorystyczną, nie brak im również oryginalności i stylu. Na dodatek są przyjemnie cieplutkie i niewiarygodnie komfortowe. Wyprodukowane zostały w trzech wersjach kolorystycznych. Szaro-różowa bluza nosi imię Lorein Grey, niebieska bluza Lorein Blue, a fioletowo-żółta Lorein Black.

T-shirty wprost stworzone do legginsów

Prawda, że poszukujesz dłuższego t-shirtu, który można założyć do legginsów? Masz go mieć. W warsztacie VUCH zaprojektowano trzy długie t-shirty z krótkim rękawem, które przyciągną uwagę niejednego mężczyzny. Może to czerwony maksit-shirt Red przykuł twoją uwagę? Może t-shirt Mint w trendowym kolorze mint? A może wysuniesz na plan pierwszy szary maksit-shirt Grey?

 

Twoja szafa desperacko prosi o nowy element. Spraw jej radość i wybierz ubranie, które zapewni twój sukces.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!


Wybierz swój kraj