MENU
ŚWIAT VUCH

VUCHLOOK

26.05.2019 REDAKCJA
Autor

Produkty w jednym miejscu. Stworzyliśmy Vuchlook!

W naszej bazie operacyjnej wiosną wiele się dzieje! Tworzymy dla Ciebie nowe kolekcje, dostrajamy wszystkie smaczki, które pojawią się na drodze do wymarzonej vuszki i tworzymy własny Vuchlook! Długo oczekiwana prezentacja zainteresowała już szefów wielu firm! Z przyjemnością prezentujemy kolorowe strony wypełnione dumą naszej firmy - vuszkami!

Produkty na jednom místě. Představujeme Vuchlook!

Dokument symbolizuje dziesiątki nieprzespanych nocy, kilkaset zapisanych stron papieru oraz kilka, powiedzmy sobie szczerze, napiętych i emocjonalnych rozmów w zespole oraz rozmów telefonicznych. Prezentuje wybrane produkty, historię marki, gwiezdny zespół i bogatą historię w liczbach!

Ku zadowoleniu wszystkich przyjechał dziś do nas kurier z paletą pełną paczek. Pan był tak miły, aż zostawił nas z mega ciężką paką i zniknął, zanim zdążyliśmy powiedzieć mu dzień dobry. Jego myśli można prawdopodobnie opisać jako: „Róbta sobie z tym, co chceta!”

Produkty na jednom místě. Představujeme Vuchlook!

Jesteśmy grupą nieustraszonych osiłków, więc nie boimy się żadnej większej paczki! Delikatnie przełożyliśmy dokumenty na regały i pozwolimy im chwilę odsapnąć, zanim wyruszą one w dalszą podróż.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Pierwsze urodziny praskiego showroomu Pierwsze urodziny praskiego showroomu
Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji
PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH
Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc