ŚWIAT VUCH

Widziałaś już portfele VUCH? Oryginalne, zabawne i specjalnie dla Ciebie - piszą magazyn

12.02.2017 REDAKCJA
Autor

Widziałaś już portfele VUCH? Oryginalne, zabawne i specjalnie dla Ciebie - piszą magazyn

Wiemy, jak trudną sprawą jest znalezienie odpowiedniej towarzyszki do pracy, szkoły czy na imprezę. Dlatego specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy portfel VUCH. Gdziekolwiek się wybierzesz, zawsze będzie Ci towarzyszył. Elegancki, praktyczny i co najważniejsze, szybko Ci się nie znudzi. Ozdobiony jest w figlarne kropki, ładne kolory pastelowe czy ozdobne zapinanie na napy, które uwielbiałaś, będąc dzieckiem. Całość podkreśla logo VUCH, które wyraźnie mówi, że piękno należy odnajdywać w rzeczach małych.

 

Piszemy specjalnie dla Ciebie

            Ponieważ w świecie VUCH ciągle coś nowego się dzieje, postanowiliśmy dla naszych Klientów stworzyć Magazyn. Dzięki niemu zawsze dowiesz się o naszych planach. No i nie tylko. Artykuły w naszym magazynie będą tak różnorodne, jak nasze portfele. Pojawią się artykuły na tematy:

  • turystyka i podróże - gdzie wybrać się na wakacje? Oraz co, oprócz portfela VUCH spakować ze sobą? Informacje i opis wspaniałych miejsc i podróży.
  • czas wolny i hobby - sport, muzyka, filmy, książki... Wiemy, że kobiety VUCH mają wiele ciekawych zainteresowań. Dzielimy się z Tobą tymi najbardziej ciekawymi.
  • zdrowie i odżywianie - kochasz jedzenie i gotowanie? My również! Mamy dla Ciebie wiele pomysłów na to, jakie pyszności przygotować w domu oraz w których potrawach znaleźć niezbędne witaminy.
  • moda i uroda – co dobrać do portfela VUCH? Może którąś z naszych torebek, które stworzą idealną parę w połączeniu z portfelem. A może zegarek w groszki, dzięki któremu będziesz zawsze punktualna. Jest tak słodki, że trudno od niego oderwać wzrok. O modzie potrafimy pisać zawsze i wszędzie, dlatego chcemy się z Tobą dzielić naszymi spostrzeżeniami.
  • dom i mieszkanie – podpowiemy, jak udekorować mieszkanie dekoracjami DIY oraz jak i gdzie zdobyć świetne designerskie dodatki.

Nie znalazłaś wśród tematów Twojego ulubionego? Napisz do nas na info@vuch.pl, z miłą chęcią skrobniemy coś na ten temat.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Konkurs VUCH: Zaprojektuj portfel i wygraj ciekawą nagrodę Konkurs VUCH: Zaprojektuj portfel i wygraj ciekawą nagrodę
Migawki z planu do nowej kolekcji VUCH Ladies Migawki z planu do nowej kolekcji VUCH Ladies
Astronomiczny koniec lata u nas w stylu nieziemskich rabatów Astronomiczny koniec lata u nas w stylu nieziemskich rabatów
Konkurs wakacyjny o 2500 zł Konkurs wakacyjny o 2500 zł