MENU
ŚWIAT VUCH

Zaglądamy na chwilę do 2018 roku

15.03.2019 REDAKCJA
Autor

Zaglądamy na chwilę do 2018 roku

Czy wraz z nadejściem nowego roku zatrzymujesz się i zastanawiasz się, co dobrego wydarzyło się w tym poprzednim? Tak? Możemy przybić piątkę, ponieważ mamy tak samo. My również ruszyliśmy nasze szare komórki mózgowe i zastanowiliśmy się nad tym, za co możemy podziękować mijającemu 2018 roku. Uwiercie, że jest tego sporo.

Rok 2018 to nowe produkty i strona sklepu

Jak wyglądał nasz 2018 rok? Dzięki Tobie był to rok spełnionych marzeń i radości. Nie zatrzymaliśmy się nawet na chwilę i uruchomiliśmy nową, bardziej przejrzystą stronę internetową, która sprawia, że zakupy są jeszcze bardziej przyjemne. A produkty VUCH? Poszerzyliśmy ofertę tak bardzo, jak tylko mogliśmy. O tym, że nowości były udane, świadczy fakt, że duża część z nich znalazła się pod drzewkiem.

 

Liczby mówią za wszystko

Uratowaliśmy setki panów przed skomplikowanym wybieraniem prezentu dla ukochanej, wyczarowaliśmy tysiące kobiecych uśmiechów, tysiącom banknotów pomogliśmy znaleźć nowy dom w postaci portfeli VUCHi nasze organizery ułatwiły setkom dziewczyn znalezienie kluczy w torebce. To nie wszystko. Robiąc radość, zespół VUCH wypił 2120 kaw, zużył 30 kilometrów wstążek i spędził setki godzin, zastanawiając się, jak wzbogacić ofertę VUCH.

Jaki będzie 2019 rok?

Możemy już powiedzieć, że możesz spodziewać się dużych rzeczy. Z pewnością będzie mnóstwo nowości modowych, które pokochasz od pierwszego spojrzenia, czy świetnych konkursów o wartościowe nagrody. Nawet w 2019 roku nie bylibyśmy tym, kim jesteśmy bez naszych świetnych klientów. To dzięki wam marka VUCH jest tym, kim jest. Serdecznie dziękujemy.

Upolowałaś dla siebie jedną z naszych torebek, zegarków czy innych dodatków modowych? A może planujesz kupić jeden ze stylowych portfeli VUCH? Nie wahaj się i podziel się z nami radością z udanych zakupów, na przykład udostępniając zdjęcie na naszym Instagramie :-)

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Pierwsze urodziny praskiego showroomu Pierwsze urodziny praskiego showroomu
Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji
PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH
Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc