ŚWIAT VUCH

Zaglądamy na chwilę do 2018 roku

15.03.2019 REDAKCJA
Autor

Zaglądamy na chwilę do 2018 roku

Czy wraz z nadejściem nowego roku zatrzymujesz się i zastanawiasz się, co dobrego wydarzyło się w tym poprzednim? Tak? Możemy przybić piątkę, ponieważ mamy tak samo. My również ruszyliśmy nasze szare komórki mózgowe i zastanowiliśmy się nad tym, za co możemy podziękować mijającemu 2018 roku. Uwiercie, że jest tego sporo.

Rok 2018 to nowe produkty i strona sklepu

Jak wyglądał nasz 2018 rok? Dzięki Tobie był to rok spełnionych marzeń i radości. Nie zatrzymaliśmy się nawet na chwilę i uruchomiliśmy nową, bardziej przejrzystą stronę internetową, która sprawia, że zakupy są jeszcze bardziej przyjemne. A produkty VUCH? Poszerzyliśmy ofertę tak bardzo, jak tylko mogliśmy. O tym, że nowości były udane, świadczy fakt, że duża część z nich znalazła się pod drzewkiem.

 

Liczby mówią za wszystko

Uratowaliśmy setki panów przed skomplikowanym wybieraniem prezentu dla ukochanej, wyczarowaliśmy tysiące kobiecych uśmiechów, tysiącom banknotów pomogliśmy znaleźć nowy dom w postaci portfeli VUCHi nasze organizery ułatwiły setkom dziewczyn znalezienie kluczy w torebce. To nie wszystko. Robiąc radość, zespół VUCH wypił 2120 kaw, zużył 30 kilometrów wstążek i spędził setki godzin, zastanawiając się, jak wzbogacić ofertę VUCH.

Jaki będzie 2019 rok?

Możemy już powiedzieć, że możesz spodziewać się dużych rzeczy. Z pewnością będzie mnóstwo nowości modowych, które pokochasz od pierwszego spojrzenia, czy świetnych konkursów o wartościowe nagrody. Nawet w 2019 roku nie bylibyśmy tym, kim jesteśmy bez naszych świetnych klientów. To dzięki wam marka VUCH jest tym, kim jest. Serdecznie dziękujemy.

Upolowałaś dla siebie jedną z naszych torebek, zegarków czy innych dodatków modowych? A może planujesz kupić jeden ze stylowych portfeli VUCH? Nie wahaj się i podziel się z nami radością z udanych zakupów, na przykład udostępniając zdjęcie na naszym Instagramie :-)

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj