ŚWIAT VUCH

Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc

05.04.2020 ADMIN HLAVNÍ
Autor

Dobrych wieści nigdy dość. To zdanie w obecnych czasach nabiera głębszego znaczenia. W ostatnich tygodniach również zespół VUCH na bieżąco śledził sytuację i był zachwycony tym, jak w trudnych sytuacjach ludzie potrafią sobie pomóc. Wiele zręcznych krawcowych darmowo szyje maseczki, sąsiedzi pomagają sobie nawzajem, organizowane są zbiórki, a także zespół VUCH zdecydował, że nie będzie siedział bezczynnie. Udało nam się zakupić 4500 maseczek i 170 respiratorów FFP2 dla chrudimskiego szpitala.

Kiedy sobie ludzie pomagają

Ludzie zareagowali na brak środków ochronnych w niesamowity sposób i uratowali sytuację, wykorzystując swoje złote rączki i wspaniałomyślność. Również marka VUCH na samym początku epidemii koronawirusa stwierdziła, że na pewno zabraknie środków ochronnych, i na ich kupno przeznaczyła środki finansowe. Potem nawiązała kontakt z dostawcami z zagranicy i załatwiła zakup i dostawę środków ochronnych. Partnerzy za granicą przychylnie nastawili się wobec naszych potrzeb i sprzedali nam towar po cenach produkcyjnych.

 Z zagranicy samolotem aż do Chrudimi

Po uregulowaniu kosztów finansowych i zabezpieczeniu dostawy drogą lotniczą wprost do Chrudimi, zespół VUCH z niecierpliwością oczekiwał przesyłki. Wbrew obecnemu przeciążeniu transportu lotniczego i przewidywanemu opóźnieniu przesyłka dotarła na czas. Tak więc zespół VUCH mógł szpitalowi w mieście Chrudim przekazać 4500 maseczek i 170 respiratorów FFP2 i pomóc tym, którzy w obecnej sytuacji tego rodzaju pomocy potrzebują najbardziej.

Środki ochronne też dla zespołu VUCH

Marka VUCH jest świadoma tego, że nie mogłaby istnieć bez swoich cennych pracowników, którzy i w ostatnich dniach ekspedują przysyłki, by klientom/kom umilić dzień i wyczarować uśmiech na ich twarzach. Dział naszej ekspedycji jest również w pełni wyposażony w  środki ochronne, by jego praca była jak najbezpieczniejsza.

Wszyscy zasługujemy na specjalne podziękowania

Na zakończenie słowa pełne otuchy z ust właściciela marki VUCH: “Sprawia nam ogromną radość oglądać, jak każdy stara się pomóc na swój sposób! Może to jest to najcenniejsze, czego nas uczy obecna sytuacja. Ludzie są wspaniali, a nas to bardzo cieszy. Dzielcie się wzajemnie radością i pozytywnym nastawieniem. Wkrótce będzie wszystko dobrze i spędzimy piękne lato!

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj