MENU
ŚWIAT VUCH

Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc

05.04.2020 ADMIN HLAVNÍ
Autor

Dobrych wieści nigdy dość. To zdanie w obecnych czasach nabiera głębszego znaczenia. W ostatnich tygodniach również zespół VUCH na bieżąco śledził sytuację i był zachwycony tym, jak w trudnych sytuacjach ludzie potrafią sobie pomóc. Wiele zręcznych krawcowych darmowo szyje maseczki, sąsiedzi pomagają sobie nawzajem, organizowane są zbiórki, a także zespół VUCH zdecydował, że nie będzie siedział bezczynnie. Udało nam się zakupić 4500 maseczek i 170 respiratorów FFP2 dla chrudimskiego szpitala.

Kiedy sobie ludzie pomagają

Ludzie zareagowali na brak środków ochronnych w niesamowity sposób i uratowali sytuację, wykorzystując swoje złote rączki i wspaniałomyślność. Również marka VUCH na samym początku epidemii koronawirusa stwierdziła, że na pewno zabraknie środków ochronnych, i na ich kupno przeznaczyła środki finansowe. Potem nawiązała kontakt z dostawcami z zagranicy i załatwiła zakup i dostawę środków ochronnych. Partnerzy za granicą przychylnie nastawili się wobec naszych potrzeb i sprzedali nam towar po cenach produkcyjnych.

 Z zagranicy samolotem aż do Chrudimi

Po uregulowaniu kosztów finansowych i zabezpieczeniu dostawy drogą lotniczą wprost do Chrudimi, zespół VUCH z niecierpliwością oczekiwał przesyłki. Wbrew obecnemu przeciążeniu transportu lotniczego i przewidywanemu opóźnieniu przesyłka dotarła na czas. Tak więc zespół VUCH mógł szpitalowi w mieście Chrudim przekazać 4500 maseczek i 170 respiratorów FFP2 i pomóc tym, którzy w obecnej sytuacji tego rodzaju pomocy potrzebują najbardziej.

Środki ochronne też dla zespołu VUCH

Marka VUCH jest świadoma tego, że nie mogłaby istnieć bez swoich cennych pracowników, którzy i w ostatnich dniach ekspedują przysyłki, by klientom/kom umilić dzień i wyczarować uśmiech na ich twarzach. Dział naszej ekspedycji jest również w pełni wyposażony w  środki ochronne, by jego praca była jak najbezpieczniejsza.

Wszyscy zasługujemy na specjalne podziękowania

Na zakończenie słowa pełne otuchy z ust właściciela marki VUCH: “Sprawia nam ogromną radość oglądać, jak każdy stara się pomóc na swój sposób! Może to jest to najcenniejsze, czego nas uczy obecna sytuacja. Ludzie są wspaniali, a nas to bardzo cieszy. Dzielcie się wzajemnie radością i pozytywnym nastawieniem. Wkrótce będzie wszystko dobrze i spędzimy piękne lato!

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Pierwsze urodziny praskiego showroomu Pierwsze urodziny praskiego showroomu
Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji
PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH