ŚWIAT VUCH

Zniżki, których nie przeoczysz!!!

29.11.2017 REDAKCJA
Autor

Zniżki, których nie  przeoczysz!!!

Czekasz z niecierpliwością na poświąteczne zniżki? Dlaczego? U nas wymarzony sezon rabatowy rozpoczął się już teraz. Tak więc nic trudnego wybrać prezent dla siebie, mile zaskoczyć mamę, siostrę, kuzynkę, ciocię czy koleżankę. Black Friday na pewno znasz. A Cyber Monday?  W kalendarzu zaznacz koniecznie tydzień od 27.11. do 1.12. W tych dniach na wybrane produkty VUCH rewelacyjna zniżka 60%. Daj się ponieść i ty na fali maniakalnych zakupów.

Zniżki 60 %

Mówiąc w VUCH o zniżkach, mamy na myśli te naprawdę rewelacyjne, 60%! Wiemy, że nasze produkty pięknie prezentują się pod choinką, dlatego mamy dla ciebie wiele pomysłów i inspiracji na prezent świąteczny.

Portmonetka?

Mała, duża, gruba, cieniutka, czerwona a może biała? Znajdziesz je u nas. A co je łączy? Jakość materiału?  Tak! Subtelne detale? Tak! Fantastyczne ceny? Do trzech razy TAK! Może znajdziesz pod choinką jakąś sumkę pieniędzy? Pomyśl o stylowym „opakowaniu“ w postaci którejś z VUCHek.  Która dla ciebie, a która dla bliskiej ci osoby?

Torebka VUCH do twojej kolekcji?

Już dawno wybrałaś którąś z torebek VUCH? W tym tygodniu nie musisz się wahać z jej kupnem. Zrób też  komuś wyjątkowy prezent  jednym z nieodzownych dodatków każdej kobiety. Zniżki obejmują nie tylko jedną czy dwie, ale 18 torebek!

Zacznij  odmierzanie czasu do świąt z pięknym zegarkiem

Tik-tak, tik-tak. Ile to jeszcze minut do świąt?  Jeszcze trochę pozostało. Jeszcze zdążysz wybrać prezent dla bliskich. A może dla siebie? Akcja rabatowa na zegarki VUCH pozwoli ci kupić nawet dwa!

Zadbaj o każdy świąteczny szczegół

Dodatki nigdy się nie znudzą, nigdy nie mamy ich dość? Tak, zwłaszcza jeżeli są dobrej jakości i nietuzinkowe. Zerknij na oryginalne okulary słoneczne, pomponiki do torebek VUCH, bransoletki, kolczyki, skarpetki czy kolorowe notatniki.

Zacznij dzień od naszych zniżek!

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Migawki z planu do nowej kolekcji VUCH Ladies Migawki z planu do nowej kolekcji VUCH Ladies
Astronomiczny koniec lata u nas w stylu nieziemskich rabatów Astronomiczny koniec lata u nas w stylu nieziemskich rabatów
Konkurs wakacyjny o 2500 zł Konkurs wakacyjny o 2500 zł
Spodenki damskie nie tylko do leniuchowania Spodenki damskie nie tylko do leniuchowania