ŚWIAT VUCH

Zniżki, których nie przeoczysz!!!

29.11.2017 REDAKCJA
Autor

Zniżki, których nie  przeoczysz!!!

Czekasz z niecierpliwością na poświąteczne zniżki? Dlaczego? U nas wymarzony sezon rabatowy rozpoczął się już teraz. Tak więc nic trudnego wybrać prezent dla siebie, mile zaskoczyć mamę, siostrę, kuzynkę, ciocię czy koleżankę. Black Friday na pewno znasz. A Cyber Monday?  W kalendarzu zaznacz koniecznie tydzień od 27.11. do 1.12. W tych dniach na wybrane produkty VUCH rewelacyjna zniżka 60%. Daj się ponieść i ty na fali maniakalnych zakupów.

Zniżki 60 %

Mówiąc w VUCH o zniżkach, mamy na myśli te naprawdę rewelacyjne, 60%! Wiemy, że nasze produkty pięknie prezentują się pod choinką, dlatego mamy dla ciebie wiele pomysłów i inspiracji na prezent świąteczny.

Portmonetka?

Mała, duża, gruba, cieniutka, czerwona a może biała? Znajdziesz je u nas. A co je łączy? Jakość materiału?  Tak! Subtelne detale? Tak! Fantastyczne ceny? Do trzech razy TAK! Może znajdziesz pod choinką jakąś sumkę pieniędzy? Pomyśl o stylowym „opakowaniu“ w postaci którejś z VUCHek.  Która dla ciebie, a która dla bliskiej ci osoby?

Torebka VUCH do twojej kolekcji?

Już dawno wybrałaś którąś z torebek VUCH? W tym tygodniu nie musisz się wahać z jej kupnem. Zrób też  komuś wyjątkowy prezent  jednym z nieodzownych dodatków każdej kobiety. Zniżki obejmują nie tylko jedną czy dwie, ale 18 torebek!

Zacznij  odmierzanie czasu do świąt z pięknym zegarkiem

Tik-tak, tik-tak. Ile to jeszcze minut do świąt?  Jeszcze trochę pozostało. Jeszcze zdążysz wybrać prezent dla bliskich. A może dla siebie? Akcja rabatowa na zegarki VUCH pozwoli ci kupić nawet dwa!

Zadbaj o każdy świąteczny szczegół

Dodatki nigdy się nie znudzą, nigdy nie mamy ich dość? Tak, zwłaszcza jeżeli są dobrej jakości i nietuzinkowe. Zerknij na oryginalne okulary słoneczne, pomponiki do torebek VUCH, bransoletki, kolczyki, skarpetki czy kolorowe notatniki.

Zacznij dzień od naszych zniżek!

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Vuch team na Kubie Vuch team na Kubie
Dziękujemy za umilenie nam  dnia Dziękujemy za umilenie nam dnia
Zaglądamy na chwilę do 2018 roku Zaglądamy na chwilę do 2018 roku
Kolorowa wiosna - kojący błękit Kolorowa wiosna - kojący błękit