MENU
ŚWIAT VUCH

Zostań gwiazdą – wybierz naszą gwiezdną kolekcję

07.02.2017 REDAKCJA
Autor

Zostań gwiazdą – wybierz naszą gwiezdną kolekcję

 

Każda kobieta i dziewczyna jedno Ci powie: Jedna torebka NIGDY nie wystarczy!  A z zegarkiem jest tak samo. Wiedziałaś, że zegarek zasłynął już w XV wieku za panowania Henryka VIII? Jednak wtedy zegarki były tak ciężkie, że ludzie byli zmuszeni do noszenia ich na grubym łańcuchu szyi, aby w ogóle móc je udźwignąć. Od czasów Henryka VIII minęło sporo lat, a zegarek wciąż jest bardzo popularny. Całe szczęście, dziś bez problemu zmieści się nawet na delikatnym nadgarstku. Zegarki ze Stars Collection od razu przekonają Cię, że warto je mieć na Twoim nadgarstku.

 

Zegarki, które mają imię

Jestem zegarkiem, co imię ma,

Na mój widok wszystkim wokół oddech w piersi się zapiera.

 

Zegarki z Stars Collection są wesołe i figlarne. Nie popełniaj tego błędu – nie oceniaj ich według pierwszego wrażenia. Zegarki Stars są niezwykłe, to cudeńka o delikatnej duszy. Każdy ma swoją historię i swoje imię. Zegarki noszą imiona słynnych gwiazd, ponieważ tak samo jak one uwielbiają blask reflektorów. A Ty razem z nimi! Wybierasz Emmę, Marilyn, a może Keirę?

Nowy dzień, nowa Ty!

Dobierz pasek do nastroju,

Hejterom i zazdrośnicom nie daj ani chwili spokoju!

 

Zegarki poza tym, że są urzekające i zabawne, są bardzo praktyczne. Paski możesz dowolnie zmieniać i każdego dnia cieszyć się z nowego zegarka lub idealnie dopasowanego stroju.

 

Figlarne i na każdą okazję

Zapomnisz, że kiedykolwiek złote i srebrne miałaś,

Bo nasze zegarki poznałaś, a wszystkie inne głęboko do szuflady schowałaś!

Srebrne i złote zegarki obok Stars Collection odchodzą w głęboką otchłań zapomnienia. Gwiazdki oferują Ci nutkę oryginalności, doprawioną o styl i nowoczesność, z którymi klasyczny zegarek nie ma szans na wygraną. Zegarek z gwiezdnej kolekcji po prostu sprawi, że staniesz na świeczniku.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Pierwsze urodziny praskiego showroomu Pierwsze urodziny praskiego showroomu
Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji
PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH
Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc