Arllo Blue Męska crossbody torba
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Dni VUCH i Twój rabat -30% z kodem VDNI30 są już tu, bo nawet najbardziej zwyczajny dzień zasługuje na niezwykły dodatek.
Kiedy kieszenie już nie wystarczają... Jest Arllo. Czasami plecak jest po prostu zbyt duży, więc torba na ramię jest w sam raz. Zewnętrzna ukryta kieszeń na zamek…
Więcej informacjiKiedy kieszenie już nie wystarczają... Jest Arllo. Czasami plecak jest po prostu zbyt duży, więc torba na ramię jest w sam raz. Zewnętrzna ukryta kieszeń na zamek błyskawiczny lub karabińczyk, na który przypniesz pęczek kluczy, z pewnością docenisz. Twoja delikatniejsza połówka będzie ci dodatkowo wdzięczna, że chcesz zostawić swoje kilka niezbędnych rzeczy w jej już i tak przepełnionej torebce.
- Główne zamknięcie na zamek błyskawiczny
- Regulowany pasek na ramię dostosowany do twojego wzrostu
- Wewnątrz elastyczna kieszeń i karabińczyk na klucze
- Przednia ukryta kieszeń na zamek
| Wymiary | 255 x 200 x 50 mm |
| Materiał | Tkanina |
| Waga | 208 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Styl | Na co dzień |
| Długość paska | 75 - 130 cm |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Właściwości | Długi pasek na ramię, Wytrzymały materiał, Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Męskie torby
Perfekcja, prostota, charakter i styl. Czy można lepiej opisać tę nową kolekcję toreb męskich? Połączenie sportowej elegancji, praktycznego układu kieszeni oraz równowagi między prostotą i stylem to nie tylko to, czego potrzebujesz, ale także to, czego pragniesz. Wyznacz trend i zacznij od nowej torby VUCH.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.