INSPIRACJE

5 wskazówek, jak wybrać doskonałą torebkę

16.08.2019 REDAKCJA
Autor

5 wskazówek, jak wybrać doskonałą torebkę

Co jest podstawą idealnej stylizacji? Być może już wiesz, że odpowiedzią na to pytanie jest – wysokiej jakości torebka. Tak samo na to pytanie odpowie profesjonalny stylista, którzy jednym tchem doda, że nigdy nie należy oszczędzać pieniędzy na butach i torebce. Myślisz o zakupie nowej torebki? Poznaj kilka wskazówek na to, jak wybrać tę wymarzoną.

Czym się kierować podczas poszukiwań?

Zanim w ogóle zaczniesz jakiekolwiek poszukiwania, spróbuj chwilę pomyśleć i odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Do jakiego outfitu będziesz nosić torebkę? Na jaką okazję? Co torebka ma pomieścić? Czy powinien być jedno czy wielokolorowa? Czy powinna być na konkretny sezon czy na cały rok? Te pztania powinny Ci pomóc określić, jak będzie wyglądała Twoja idealna torebka. Będzie to jedna z pięciu, które naszym zdaniem mają miejsce w każdej garderobie?

  1. Czarna uniwersalna

Żadnej torebki nie da się w tak łatwy sposób dobrać do stylizacji, jak czarnej. Dobrze wykonana czarna torebka to element, który sprawdzi się w szkole, pracy i na zakupach. To element, który świetnie wygląda w połączeniu z stylem eleganckim oraz sportowym. Torebka Hipnotic Hailey z subtelnymi elementami dekoracyjnymi przekona Cię, że nawet czarna torebka może mieć charakter. Dodatkowo urzeknie cię pojemnością, praktycznymi kieszonkami i zamkiem na magnes.

Tip: Hipnotic Hailey

 

 

 

  1. Na ramię

Najlepszy partner w podróży? Praktyczna torebka crossbody, którą zakładasz na ramię i za chwilę nawet nie wiesz o jej obecności. Mniejsza, za to bardzo praktyczna. Jedną z najpopularniejszych torebek czeskiej marki VUCH jest torebka Carrie. Co sprawia, że ​​jest tak wyjątkowa? Przede wszystkim jej wygląd i praktyczny pasek na ramię.

Tip: Torebka Carrie

 

 

 

  1. Poproszę o taką, której nie da się przeoczyć

Lubisz proste, monochromatycze stylizacje? Dokładnie takie wyróżnia się w połączeniu z torebką, której nie można przeoczyć. Czy to ze względu na połączenie kolorów, czy niepowtarzalny design. Zdecydowanie powinnaś posiadać ją w swojej kolekcji. Lubisz groszki? Wybierz torebkę w takim stylu! Ozdobiona kolorowymi kropkami torebka Grandy Gita doskonale Cię wyróżni i pozwoli zabłysnąć w każdym miejscu.

Tip: Torebka True Tiny

 

 

 

  1. Kolorowe paski są modne

Zauważyłaś, że ostatnio modne są torebki z kolorowymi paskami? To dlaczego jeszcze takiej nie masz? Torebka Jaquelin oczaruje Twoje zmysły niepowtarzalnym głębokim różem oraz kolorowym paskiem z napisem VUCH. Idealna na miasto lub na imprezę.

Tip: Torebka Jaquelin

 

 

 

 

  1. Koniecznie bardzo przestronna

Klucze, portfel, telefon. Podstawowe wyposażenie każdej torebki. Potrzebujesz torebki, która pomieści znacznie więcej? Nawet strój kąpielowy czy sweter? Sięgnij po przestronny i piękny model. Taka jest torebka Suave Savannah, która bez problemu zadba o wszystkie potrzebne Ci reczy.

Tip: Torebka Gracious Grace

 

 

 

Dodatkowa wskazówka: Nie lubisz torebek? Załóż plecak!

Czy należysz do grona osób, które wolą plecak? Pamiętaj, że nawet plecak może być stylowy. Przekonają Cię o tym plecaki VUCH, stworzone są do podróżowania i spacerów po mieście.

 

 

Jeszcze jedna wskazówka: Idealna organizacja rzeczy w torebce

Czy przez długie minuty grzebiesz w torebce i ciągle nie znajdujesz tego, czego potrzebujesz? Zachowaj idealny porządek dzięki praktycznym organizerom do torebki. Podoba ci się czarny organizer Funny? Czarny w kropki Systemy? Czy może jednak wolisz czerwony w kropki Schemy?

Jaki rodzaj torebki powina według Ciebie mieć każda kobieta w swojej szafie? Czy zainteresowała Cię któraś z naszych wskazówek?

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Must haves of the season: Refine your spring look Must haves of the season: Refine your spring look
Tune in for May romance with Vuch Tune in for May romance with Vuch
Our bestsellers: The most desirable Vuchkas Our bestsellers: The most desirable Vuchkas
Spruce up spring with accessories in stunning pastel colours Spruce up spring with accessories in stunning pastel colours


Wybierz swój kraj