INSPIRACJE

DEFIANCE LIMITED

06.01.2021 REDAKCJA
Autor

Jaką limitowaną nowość przygotował zespół VUCH tym razem? Przygotuj się na piękne i praktyczne torebki. Ale uwaga! Torebki zostały wyprodukowane w ograniczonej serii, więc mogą zniknąć w okamgnieniu. Bez względu na to, czy pragniesz torebką uszczęśliwić samą siebie, czy zechcesz ją komuś sprezentować, nie wahaj się zbyt długo.

Torebki w roli głównej

Są trzy, ale mają jedną wspólną cechę. A może więcej niż jedną? Są modne, urocze, praktyczne, przestronne i nie do przeoczenia. Oczywiście musimy przypomnieć, że są ozdobione kolorowymi kropeczkami, które nieodłącznie wiążą się z naszą marką. Biała torebka to Teardrop, żółta Sprout, zaś czarnej nadaliśmy imię Eclipse.

Nie zwlekaj! Tylko 40 sztuk w każdym kolorze

Chodzi o kolekcję limitowaną, co oznacza, że wyprodukowaliśmy tylko ograniczoną serię. Jaka ilość została przygotowana? W  każdym kolorze mamy tylko 40 sztuk. Każda torebka posiada w tylnej części specjalne oznakowanie informujące, który model z rzędu należy do właścicielki.

Ekologia? To nasza sprawa!

Podczas projektowania torebek uwzględniamy nie tylko ostatnie trendy modowe, ale myślimy również o przyrodzie. Z tego powodu do produkcji torebek użyto materiałów wtórnych.

Zapraszamy do naszego sklepu VUCH do obejrzenia naszych trendowych nowości. Warto szybko skorzystać z okazji, bo wiadomo, że ciepłe bułeczki bardzo szybko się rozchodzą!

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Must haves of the season: Refine your spring look Must haves of the season: Refine your spring look
Tune in for May romance with Vuch Tune in for May romance with Vuch
Our bestsellers: The most desirable Vuchkas Our bestsellers: The most desirable Vuchkas
Spruce up spring with accessories in stunning pastel colours Spruce up spring with accessories in stunning pastel colours


Wybierz swój kraj