INSPIRACJE

DEFIANCE LIMITED

06.01.2021 REDAKCJA
Autor

Jaką limitowaną nowość przygotował zespół VUCH tym razem? Przygotuj się na piękne i praktyczne torebki. Ale uwaga! Torebki zostały wyprodukowane w ograniczonej serii, więc mogą zniknąć w okamgnieniu. Bez względu na to, czy pragniesz torebką uszczęśliwić samą siebie, czy zechcesz ją komuś sprezentować, nie wahaj się zbyt długo.

Torebki w roli głównej

Są trzy, ale mają jedną wspólną cechę. A może więcej niż jedną? Są modne, urocze, praktyczne, przestronne i nie do przeoczenia. Oczywiście musimy przypomnieć, że są ozdobione kolorowymi kropeczkami, które nieodłącznie wiążą się z naszą marką. Biała torebka to Teardrop, żółta Sprout, zaś czarnej nadaliśmy imię Eclipse.

Nie zwlekaj! Tylko 40 sztuk w każdym kolorze

Chodzi o kolekcję limitowaną, co oznacza, że wyprodukowaliśmy tylko ograniczoną serię. Jaka ilość została przygotowana? W  każdym kolorze mamy tylko 40 sztuk. Każda torebka posiada w tylnej części specjalne oznakowanie informujące, który model z rzędu należy do właścicielki.

Ekologia? To nasza sprawa!

Podczas projektowania torebek uwzględniamy nie tylko ostatnie trendy modowe, ale myślimy również o przyrodzie. Z tego powodu do produkcji torebek użyto materiałów wtórnych.

Zapraszamy do naszego sklepu VUCH do obejrzenia naszych trendowych nowości. Warto szybko skorzystać z okazji, bo wiadomo, że ciepłe bułeczki bardzo szybko się rozchodzą!

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Już są, dotarły! Pierwsze kolekcje skórzanych i eco torebek marki Vuch Już są, dotarły! Pierwsze kolekcje skórzanych i eco torebek marki Vuch
Wybór torebki idealnej na lato Wybór torebki idealnej na lato
Nowe sukienki VUCH, na elegancko i na sportowo Nowe sukienki VUCH, na elegancko i na sportowo
Pufy do siedzenia VUCH Pufy do siedzenia VUCH