INSPIRACJE

DEFIANCE LIMITED

06.01.2021 REDAKCJA
Autor

Jaką limitowaną nowość przygotował zespół VUCH tym razem? Przygotuj się na piękne i praktyczne torebki. Ale uwaga! Torebki zostały wyprodukowane w ograniczonej serii, więc mogą zniknąć w okamgnieniu. Bez względu na to, czy pragniesz torebką uszczęśliwić samą siebie, czy zechcesz ją komuś sprezentować, nie wahaj się zbyt długo.

Torebki w roli głównej

Są trzy, ale mają jedną wspólną cechę. A może więcej niż jedną? Są modne, urocze, praktyczne, przestronne i nie do przeoczenia. Oczywiście musimy przypomnieć, że są ozdobione kolorowymi kropeczkami, które nieodłącznie wiążą się z naszą marką. Biała torebka to Teardrop, żółta Sprout, zaś czarnej nadaliśmy imię Eclipse.

Nie zwlekaj! Tylko 40 sztuk w każdym kolorze

Chodzi o kolekcję limitowaną, co oznacza, że wyprodukowaliśmy tylko ograniczoną serię. Jaka ilość została przygotowana? W  każdym kolorze mamy tylko 40 sztuk. Każda torebka posiada w tylnej części specjalne oznakowanie informujące, który model z rzędu należy do właścicielki.

Ekologia? To nasza sprawa!

Podczas projektowania torebek uwzględniamy nie tylko ostatnie trendy modowe, ale myślimy również o przyrodzie. Z tego powodu do produkcji torebek użyto materiałów wtórnych.

Zapraszamy do naszego sklepu VUCH do obejrzenia naszych trendowych nowości. Warto szybko skorzystać z okazji, bo wiadomo, że ciepłe bułeczki bardzo szybko się rozchodzą!

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

VUCH radzi: Jak wybrać bagaż podręczny do samolotu VUCH radzi: Jak wybrać bagaż podręczny do samolotu
How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka
Back to semester or what you can't do without during your studies Back to semester or what you can't do without during your studies
New collection: Wedding handbags on the Vuch scene New collection: Wedding handbags on the Vuch scene


Wybierz swój kraj