INSPIRACJE

Jak wybrać idealny portfel?

02.10.2019 REDAKCJA
Autor

Twoje monety wypadają już ze starego portfela i chętnie wymieniłabyś go na nowy? Zanim kupisz nowy damski portfel, weź pod uwagę kilka istotnych rzeczy. Służyć będzie ci na co dzień, czy tylko na specjalne okazje? Szukasz eleganckiego lub wystrzałowego portfela? Spójrz dokładnie na swój stary portfel i pomyśl, co mogło być w nim wykonane lepiej. Zapisz wszystkie minusy (ale także plusy) na kartce papieru, w ten sposób unikniesz niepożądanych cech i możesz być pewna, że nowy portfel będzie idealny!

Rozmiar ma znaczenie

Pierwszym i chyba najważniejszym kryterium wyboru jest rozmiar portfela. Od niego wszystko się zaczyna. Szukasz portfela do noszenia na co dzień? Taki, który pomieście wszystkie niezbędne rzecza, a do tego będzie takim pamiętnikiem, przechowującym stare rachunki i bilety?

A może tak naprawdę potrzebujesz tylko małego portfela, do którego wrzucisz kilka drobnych, kartę i możesz wyjść na miasto? Takiego, który idealnie pasuje do małej torebki crossbody, którą zawsze zaierasz na imprezę.

Zapięcie na suwak czy na zatrzask?

 

Kiedy zdecydowałaś, jaki rozmiar powinien mieć twój nowy portfel, pojawia się kolejna zagwozdka w postaci zapinania portfela. Czy wybierzesz jedną kieszeń zapinaną na zamek, w której przechowasz wszystkie banknoty i monety razem? A może wolisz przynajmniej dwie oddzielne kieszenie - jedną na monety zapinaną na zamek, a drugą na banknoty zapinaną na zatrzask?

Rozwiązanie pierwsze może być bardzo bezpieczne, ale trochę niepraktyczne. Wyobraź sobie, że szukasz piątki do wózka w supermarkecie. Aby sięgnąć do małej kieszonki na monety, musisz otworzyć cały portfel i grzebać i grzebać. Jednak każdy sposób zapięcia portfela ma swoje wady i zalety, dlatego najważniejszy w tym wszystkim jest twoja wygoda, przyzwyczajenia i gust.

 

Ile kart masz, tyle razy jesteś kobietą


Gdzie są te dni, kiedy w portfel był tylko dla pieniędzy. Dziś chowasz w nim o wiele więcej rzeczy. Oprócz banknotów i monet z pewnością masz przy sobie kartę kredytową, dowód osobisty czy prawo jazdy.

No i oczywiście karty, które sprawią radość podczas zakupów w ulubionych sklepach! Karty rabatowe i lojalnościowe na kosmetyki czy ulubionego sklepu z odzieżą. I nie zapomnij o naszej karcie identyfikacyjnej VUCH, która pomoże w sytuacji, gdy zgubisz portfel. Zapytasz pewnie, gdzie  to wsyzstko umieścić aby tego nie upychać? Zanim wybierzesz nowy portfel, zastanów się, ile kart nadal używasz i które możesz bez wyrzutów sumienia zostawić w szufladzie.

Jeśli zdecydujesz się na mniejszą torebkę, do której nie zmieści się twój stos kart rabatowych, ale jest to po prostu miłość od pierwszego wejrzenia, nie musisz się martwić! Właśnie w tym celu stworzyliśmy mały damski portfel na karty, który zadba o wszystkie twoje karty i dokumenty.

 

Dobieraj, kombinuj aby się wyróżnić!

Piszemy o nim jako o ostatnim, jednak nadal pełni bardzo ważną rolę - wygląd portfela! Pamiętaj, że portfel damski VUCH to modny dodatek, który wiele o tobie zdradzi. Dobierz portfel zgodny ze swoim charakterem. Wolisz  klasykę? Czy lubisz dobrą zabawę i jesteś pozytywnie zakręcona? Szeroka oferta portfeli VUCH napewno zawiera taki, który najbardziej Ci odpowiada.

 

 

Wszystkie nasze portfele projektujemy z miłością i  dbałością. Myślimy kilka kroków do przodu. Właśnie dlatego możesz łączyć portfele z naszymi torebkami , aby pokazać wszystkim, że wiesz, jak wygląda odpowiednio dopieszczona stylizacja!

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

VUCH radzi: Jak wybrać bagaż podręczny do samolotu VUCH radzi: Jak wybrać bagaż podręczny do samolotu
How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka
Back to semester or what you can't do without during your studies Back to semester or what you can't do without during your studies
New collection: Wedding handbags on the Vuch scene New collection: Wedding handbags on the Vuch scene


Wybierz swój kraj