INSPIRACJE

Jakie kolory będą na topie tej jesieni?

02.10.2019 REDAKCJA
Autor

Należysz do osób, które regularnie śledzą trendy modowe i jesteś zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie ciuchów i dodatków? To fajnie, że trafiłaś właśnie w to miejsce. Na naszego bloga. W tym artykule dowiesz się, jakie kolory zdecydowanie powinny przykuć twoją uwagę tej jesieni. Zaproponujemy też kilka stylowych dodatków, których nie powinno zabraknąć w twojej szafie.

Postaw na róż

Instytut Pantone corocznie ogłasza kolor roku. Jaki kolor według ich wskazówek będzie błyszczał na ulicach tej jesieni? To bogaty i ciepły róż, który sprawi, że będziesz promieniała dobrą energią i przyciągniesz uwagę od pierwszych chwil. Pozwoli wyjść przed szereg i z energią ruszyć przez pochmurne jesienne dni.

 

Wskazówka: portfel Clovers , biżu Planty i Chirpy

Światowi projektanci mody proponują tej jesieni elegancką różową marynarkę. Czy jesteś na tyle odważna, aby ubrać ten kawałek?

Wesoła oranżada

Jeśli znaleźć o drobinę optymizmu podczas pochmurnych i deszczowych dni, to nasuwają się na myśl pozytywne kolory - pomarańczowy, żółty i popularna ostatnio musztarda? Tak, to kolory, które przywołują piękne jesienne liście drzew. Zadbają o Twój wesoły nastrój.

Wskazówka: zegarek Khloe i portfel Zaya

To na pewno nie czas na to, aby ukrywać takich kawałków na dnie szafki! Ciepłe kolory w połączeniu z ciemną kurtką wyglądają bosko!

Błękit nieba

Co jak co, ale na czarujący  niebieski zawsze możesz postawić? Wtedy mamy dla ciebie fajną wiadomość. Śmiało załóż coś niebieskiego tej jesieni. Popularne będą kurtki dżinsowe czy syte pastelowe kolory. Jeśli jeszcze nie masz dżinsowych ubrań i kurtek, najwyższy czas je zdobyć.

Wskazówka: portfel Marina i zegarek Souly 

Zielony i niebieski? Niebieski i żółty? Fioletowy i zielonkawy? Dlaczego nie! Specjaliści od mody zachwycają się takimi połączeniami kolorów. I jednym tchem dodają, że to hit tej jesieni. Zalecają jednak, aby zadbać o dopasowanie głębii i nasycenie tych kolorów.

Jakie kolory wolisz nosić tej jesieni? Masz już upatrzone ubrania, które planujesz zakupić?

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

VUCH radzi: Jak wybrać bagaż podręczny do samolotu VUCH radzi: Jak wybrać bagaż podręczny do samolotu
How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka
Back to semester or what you can't do without during your studies Back to semester or what you can't do without during your studies
New collection: Wedding handbags on the Vuch scene New collection: Wedding handbags on the Vuch scene


Wybierz swój kraj