MENU
INSPIRACJE

Jedna torebka, trzy stylizacje, zero zmartwień!

03.04.2019 REDAKCJA
Autor

Jedna torebka, trzy stylizacje, zero zmartwień!

Wiadomo nie od dziś, że dodatki damskie marki Vuch lubią swoim właścicielkom sprawiać wiele radości! My wybrałyśmy kilka takich, które reprezentują wszystkie w istnie królewski sposób! Pytasz, co sprawia, że akurat one są tak wyjątkowe? Magia polega na tym, że można je dopasować do różnych stylizacji! Uniwersalne kawałki, które możesz zabrać do pracy, na kawę z przyjaciółką czy na imprezę i zawsze będziesz gwiazdą!

Jedna kabelka, tři outfity, nula starostí! 

Wyobraź sobie, że nie musisz myśleć o tym, którą torebkę dziś zabrać. Wychodząc z domu sięgasz po tę wymarzoną i jesteś gotowa na podbój nowego dnia. Dotyczy to również zegarka i portfeli.

Jedna kabelka, tři outfity, nula starostí!

 

Nie każdy może sobie pozwolić spędzać długie chwile przed lustrem i myśleć, która torebka pasuje do dzisiejszej stylizacji. Właściwie to torebki. Przecież jedną weźmiesz ze sobą na spacer, a inną na kolację, co nie?

Jedna kabelka, tři outfity, nula starostí!

W sklepie internetowym Vuch znajdziesz mnóstwo uniwersalnych dodatków! Nie zapomnij napisać do nas, czy jesteś zadowolona z zakupu! Wyślesz nam zdjęcie Twojej stylizacji?

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Nowe modele przeciwsłonecznych okularów VUCH Nowe modele przeciwsłonecznych okularów VUCH
Z wiosennymi nowościami VUCH rozkwitniesz i ty! Z wiosennymi nowościami VUCH rozkwitniesz i ty!
Pomysł na urozmaicenie twojej stylizacji, czyli sztuka składania biżuterii Pomysł na urozmaicenie twojej stylizacji, czyli sztuka składania biżuterii
Jak wybrać idealny portfel? Jak wybrać idealny portfel?