INSPIRACJE

Już są, dotarły! Pierwsze kolekcje skórzanych i eco torebek marki Vuch

09.08.2021 REDAKCJA
Autor

Torebki Vuch są naprawdę pod wieloma względami wyjątkowe. Zawsze wyróżniały się wysoką jakością wykonania i atrakcyjnym designem. Modele z nowych kolekcji nie są tutaj wyjątkiem. Torebki ze skóry wykonane zostały z najlepszych gatunkowo materiałów, zaś eko torby z materiałów recyklingowych. Zobaczcie sami, czym mogą się pochwalić!

Uznaję tylko skórzane torby

Torebki ze skóry są prawdopodobnie najbardziej poszukiwanymi akcesoriami w świecie torebek. To najlepsza i najbardziej stylowa opcja posiadania. Dlaczego? Materiał ten oferuje najlepszą trwałość i wytrzymałość. Torebka ze skóry nigdy nie wychodzi z mody. Można ją nosić zarówno na co dzień, jak i podczas specjalnych okazji, o każdej porze roku. Skórzane torebki od lat słyną z bardzo dużej elegancji, mają w sobie klasę i luksus.

Cztery wersje kolorystyczne torebek ze skóry

Nowe torebki skórzane Vuch są nowoczesne i minimalistyczne. Ich największym atutem jest wysokiej jakości materiał, funkcjonalność i elegancja. Torebki z paskiem na ramię zamykane są na zamek błyskawiczny, wewnątrz znajduje się kieszonka na drobiazgi, również na suwak. Proponujemy do wyboru cztery naprawdę interesujące wersje kolorystyczne: czarną Marcia, granatową torebkę Wayne, różową torebkę Phoebe oraz szarą torebkę Veronica. Który kolor spodobał Ci się najbardziej?

Ekologia - temat bliski marce Vuch

Ekologia to temat bardzo bliski marce Vuch, która wyprodukowała pierwszą kolekcję torebek z materiałów pochodzących z recyklingu. Chcemy tak dołożyć swoją cegiełkę do nowego, czystego i ekologicznego świata. Uwaga! Nie chodzi o nasz pierwszy projekt ekologiczny, bowiem już wcześniej w naszej ofercie pojawiły się eco portfele.

Piękne i funkcjonalne eco torebki

Eco torebki przez ramię posiadają dwie główne kieszenie na suwak, kieszonkę na karty płatnicze i jedną kieszeń zamykaną również na suwak. Podobnie jak torebki skórzane i tutaj dostępne są cztery kolory. Syta czerwień dla odważnych nosi imię Madonna, czarna ma na imię Rebecca, fioletowa Tobey i beżowa Vanna.

Nasza oferta eco torebek i torebek ze skóry z pewnością Cię zaintryguje! Gwarantujemy, że zakochasz się w naszych propozycjach i mamy nadzieję, że spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

 

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Fashion tips: how to pair a handbag with a wallet? Fashion tips: how to pair a handbag with a wallet?
Summer starter pack: What can't be missing in your summer outfit? Summer starter pack: What can't be missing in your summer outfit?
Vuch inspiration: How to wear a fanny pack Vuch inspiration: How to wear a fanny pack
Must haves of the season: Refine your spring look Must haves of the season: Refine your spring look


Wybierz swój kraj