INSPIRACJE

Już są, dotarły! Pierwsze kolekcje skórzanych i eco torebek marki Vuch

09.08.2021 REDAKCJA
Autor

Torebki Vuch są naprawdę pod wieloma względami wyjątkowe. Zawsze wyróżniały się wysoką jakością wykonania i atrakcyjnym designem. Modele z nowych kolekcji nie są tutaj wyjątkiem. Torebki ze skóry wykonane zostały z najlepszych gatunkowo materiałów, zaś eko torby z materiałów recyklingowych. Zobaczcie sami, czym mogą się pochwalić!

Uznaję tylko skórzane torby

Torebki ze skóry są prawdopodobnie najbardziej poszukiwanymi akcesoriami w świecie torebek. To najlepsza i najbardziej stylowa opcja posiadania. Dlaczego? Materiał ten oferuje najlepszą trwałość i wytrzymałość. Torebka ze skóry nigdy nie wychodzi z mody. Można ją nosić zarówno na co dzień, jak i podczas specjalnych okazji, o każdej porze roku. Skórzane torebki od lat słyną z bardzo dużej elegancji, mają w sobie klasę i luksus.

Cztery wersje kolorystyczne torebek ze skóry

Nowe torebki skórzane Vuch są nowoczesne i minimalistyczne. Ich największym atutem jest wysokiej jakości materiał, funkcjonalność i elegancja. Torebki z paskiem na ramię zamykane są na zamek błyskawiczny, wewnątrz znajduje się kieszonka na drobiazgi, również na suwak. Proponujemy do wyboru cztery naprawdę interesujące wersje kolorystyczne: czarną Marcia, granatową torebkę Wayne, różową torebkę Phoebe oraz szarą torebkę Veronica. Który kolor spodobał Ci się najbardziej?

Ekologia - temat bliski marce Vuch

Ekologia to temat bardzo bliski marce Vuch, która wyprodukowała pierwszą kolekcję torebek z materiałów pochodzących z recyklingu. Chcemy tak dołożyć swoją cegiełkę do nowego, czystego i ekologicznego świata. Uwaga! Nie chodzi o nasz pierwszy projekt ekologiczny, bowiem już wcześniej w naszej ofercie pojawiły się eco portfele.

Piękne i funkcjonalne eco torebki

Eco torebki przez ramię posiadają dwie główne kieszenie na suwak, kieszonkę na karty płatnicze i jedną kieszeń zamykaną również na suwak. Podobnie jak torebki skórzane i tutaj dostępne są cztery kolory. Syta czerwień dla odważnych nosi imię Madonna, czarna ma na imię Rebecca, fioletowa Tobey i beżowa Vanna.

Nasza oferta eco torebek i torebek ze skóry z pewnością Cię zaintryguje! Gwarantujemy, że zakochasz się w naszych propozycjach i mamy nadzieję, że spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

 

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka
Back to semester or what you can't do without during your studies Back to semester or what you can't do without during your studies
New collection: Wedding handbags on the Vuch scene New collection: Wedding handbags on the Vuch scene
Fashion tips: how to pair a handbag with a wallet? Fashion tips: how to pair a handbag with a wallet?


Wybierz swój kraj