INSPIRACJE

Modelka Basia ma dla Ciebie propozycję miesiąca

18.07.2019 REDAKCJA
Autor

Modelka Basia ma dla Ciebie propozycję tego miesiąca! Zegarek Soulmate!

Kolejny miesiąc przed nami! Rozpoczynamy go waszą ulubioną wskazówką miesiąca. Niedawno organizowaliśmy sesję zdjęciową kolekcji Soulmate, a modelka Basia zakochała się w jej trakcie! Nie, nie do jednego z kolegów na planie zdjęciowym, a do nowego zegarka! Szczerze? Wcale nas to nie dziwi. Zegarkom z tej kolekcji jest naprawdę do twarzy!

hodinky Soulmate Collection Vuch

Połączenia kolorów

Kolekcja Soulmate rozrosła się o sześć nowych zegarków! Wybrierać możesz ze srebrnych, czarnych i wersji rose gold. Z kolorowych pasków nylonowych czy ciemnych wykonanych ze stali nierdzewnej. Kolekcja Soulmate pamięta również o miłośniczkach skórzanych pasków!

Niezwykły zegarek

Zegarki Soulmate Collection są wyposażone w wysokiej jakości japońskie mechanizmy. Cechuje je również precyzyja wykonania i delikatne detale. Zegarki z tej kolekcji zdobią małe serduszka! Ciekawe, czy uda Ci się je znaleźć. Na tym jednak nie koniec! Czy wiesz, że każdy zegarek Vuch objęty jest 3-letnią gwarancją?

Jeśli pasek zegarka Soulmate Collection zacznie Ci się nudzić, bez problemu możesz zmienić go na nowy, kolorowy… po prostu taki, jaki akurat Ci się spodoba!

 

Hodinky Soulmate Collection Vuch

Jak Ci się podobają nowe zegarki? Czy znalazłaś już ukryte serduszko?

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka
Back to semester or what you can't do without during your studies Back to semester or what you can't do without during your studies
New collection: Wedding handbags on the Vuch scene New collection: Wedding handbags on the Vuch scene
Fashion tips: how to pair a handbag with a wallet? Fashion tips: how to pair a handbag with a wallet?


Wybierz swój kraj