INSPIRACJE

Myśl (eko)logicznie i wyposaż się w nowy portfel VUCH z materiału wtórnego

11.01.2021 REDAKCJA
Autor

Czeska marka VUCH podczas projektowania nowych akcesoriów i odzieży szuka często inspiracji w przyrodzie. Zdaje sobie sprawę z tego, że przyrodzie wiele zawdzięczamy i doszła do wniosku, że nadeszła pora rewanżu. W jaki sposób? Zaprojektowała nowe portfele damskie, które wyróżniają się nie tylko swoim wizerunkiem, ale również tym, że zostały wyprodukowane z materiałów uzyskanych recyklingiem.

VUCH oszczędza przyrodę

Światowy rynek oferuje ogromną ilość materiałów produkcyjnych. VUCH, decydując się na materiał, który pomoże przyrodzie, dołączył do marek, które obrały drogę zrównoważonego rozwoju. Nowe portfele szczycą się więc praktycznym materiałem, który jest trwały i ekologiczny.

Nowe portfele z materiału wtórnego

Może masz również ochotę podać przyrodzie pomocną dłoń, może równocześnie poszukujesz portfela, który od razu przypadnie ci do gustu? Zapoznaj się, proszę, z nowymi portfelami VUCH w pięciu wersjach kolorystycznych.

Praktyczny dodatek z etykietą Eco

Mocny żółty kolor, magiczny fiolet, subtelny róż, praktyczna szarość i elegancka czerń. Pięć kolorów, jeden wspólny materiał. Portfele z materiału wtórnego mają praktyczne rozmiary 110x105 x25 mm, więc łatwo można je pomieścić w torebce lub kieszeni. Na dodatek posiadają zamek błyskawiczny, który zabezpieczy twoje cenne wartości.

Prezent? Świetny pomysł!

Portfele to propozycja na doskonały prezent, zwłaszcza dla wszystkich miłośniczek przyrody, ale również mody i stylu. Portfel z szeregiem przegródek i RFD ochroną wysyłamy zapakowany w pięknym pudełku podarunkowym. 

Uwaga na koniec: Recykling ma znaczenie

Zespół VUCH deklaruje pogląd, że recykling ma znaczenie i jest drogą, jak pomóc środowisku przyrody. Cieszymy się z tego, że nie tylko w Republice Czeskiej wzrasta rok od roku zainteresowanie modą ekologiczną i że my również możemy zaoferować designowe, a równocześnie ekologiczne akcesoria.

Spraw radość sobie i przyrodzie. Wyposaż się w praktyczny i zarazem designowy portfel, który został wyprodukowany z materiałów otrzymanych z recyklingu.

 

 

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Must haves of the season: Refine your spring look Must haves of the season: Refine your spring look
Tune in for May romance with Vuch Tune in for May romance with Vuch
Our bestsellers: The most desirable Vuchkas Our bestsellers: The most desirable Vuchkas
Spruce up spring with accessories in stunning pastel colours Spruce up spring with accessories in stunning pastel colours


Wybierz swój kraj