INSPIRACJE

Myśl (eko)logicznie i wyposaż się w nowy portfel VUCH z materiału wtórnego

11.01.2021 REDAKCJA
Autor

Czeska marka VUCH podczas projektowania nowych akcesoriów i odzieży szuka często inspiracji w przyrodzie. Zdaje sobie sprawę z tego, że przyrodzie wiele zawdzięczamy i doszła do wniosku, że nadeszła pora rewanżu. W jaki sposób? Zaprojektowała nowe portfele damskie, które wyróżniają się nie tylko swoim wizerunkiem, ale również tym, że zostały wyprodukowane z materiałów uzyskanych recyklingiem.

VUCH oszczędza przyrodę

Światowy rynek oferuje ogromną ilość materiałów produkcyjnych. VUCH, decydując się na materiał, który pomoże przyrodzie, dołączył do marek, które obrały drogę zrównoważonego rozwoju. Nowe portfele szczycą się więc praktycznym materiałem, który jest trwały i ekologiczny.

Nowe portfele z materiału wtórnego

Może masz również ochotę podać przyrodzie pomocną dłoń, może równocześnie poszukujesz portfela, który od razu przypadnie ci do gustu? Zapoznaj się, proszę, z nowymi portfelami VUCH w pięciu wersjach kolorystycznych.

Praktyczny dodatek z etykietą Eco

Mocny żółty kolor, magiczny fiolet, subtelny róż, praktyczna szarość i elegancka czerń. Pięć kolorów, jeden wspólny materiał. Portfele z materiału wtórnego mają praktyczne rozmiary 110x105 x25 mm, więc łatwo można je pomieścić w torebce lub kieszeni. Na dodatek posiadają zamek błyskawiczny, który zabezpieczy twoje cenne wartości.

Prezent? Świetny pomysł!

Portfele to propozycja na doskonały prezent, zwłaszcza dla wszystkich miłośniczek przyrody, ale również mody i stylu. Portfel z szeregiem przegródek i RFD ochroną wysyłamy zapakowany w pięknym pudełku podarunkowym. 

Uwaga na koniec: Recykling ma znaczenie

Zespół VUCH deklaruje pogląd, że recykling ma znaczenie i jest drogą, jak pomóc środowisku przyrody. Cieszymy się z tego, że nie tylko w Republice Czeskiej wzrasta rok od roku zainteresowanie modą ekologiczną i że my również możemy zaoferować designowe, a równocześnie ekologiczne akcesoria.

Spraw radość sobie i przyrodzie. Wyposaż się w praktyczny i zarazem designowy portfel, który został wyprodukowany z materiałów otrzymanych z recyklingu.

 

 

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

VUCH radzi: Jak wybrać bagaż podręczny do samolotu VUCH radzi: Jak wybrać bagaż podręczny do samolotu
How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka
Back to semester or what you can't do without during your studies Back to semester or what you can't do without during your studies
New collection: Wedding handbags on the Vuch scene New collection: Wedding handbags on the Vuch scene


Wybierz swój kraj