INSPIRACJE

Nowe modele przeciwsłonecznych okularów VUCH

25.06.2020 REDAKCJA
Autor

Czy tęsknisz po upalnym lecie spędzonym przy basenie? My również! Bez wątpienia nie byłoby jednak lata bez stylowych okularów przeciwsłonecznych. Prezentujemy więc nowe modele, które znakomicie korespondują z koncepcją tegorocznego sezonu. Postawisz na  nieśmiertelny modowy trend w postaci pilotek czy “lenonek”, a może zdecydujesz się na coś  bardziej wyrazistego i ulegniesz mocnej kolorystyce naszych nowości?

Czy znasz zalety szkieł polaryzacyjnych?

Niektóre z naszych nowości posiadają szkła polaryzacyjne, które gwarantują ochronę wzroku przed szkodliwym promieniowaniem UV i usuwają nieprzyjemne i ostre odblaski słońca. Tego rodzaju szkła docenią amatorzy letnich sportów, ale również skorzystają z nich kierowcy, ponieważ szkiełka blokują oślepiające i rażące odblaski promieni słonecznych. Wszystkie okulary przeciwsłoneczne posiadające ten typ ochrony są w naszym sklepie oznaczone dobrze widoczną czarną etykietką “polarized”.

Kolor i styl!

Nowe modele w kategorii okularów przeciwsłonecznych są dostępne w kolorze różowym, fioletowym, niebieskim, pomarańczowym, szarym, czarnym i brązowym, w licznych kombinacjach i wykonaniu. Preferujesz szersze przezroczyste nanośniki, a może subtelne metalowe oprawki?  Wybór należy tylko do ciebie!

Więc życzymy stylowego i przyjemnego lata! Twój Vuch.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Już są, dotarły! Pierwsze kolekcje skórzanych i eco torebek marki Vuch Już są, dotarły! Pierwsze kolekcje skórzanych i eco torebek marki Vuch
Wybór torebki idealnej na lato Wybór torebki idealnej na lato
Nowe sukienki VUCH, na elegancko i na sportowo Nowe sukienki VUCH, na elegancko i na sportowo
Pufy do siedzenia VUCH Pufy do siedzenia VUCH