INSPIRACJE

Nowe plecaczki VUCH: eleganckie, zabawne i stylowe

19.09.2020 REDAKCJA
Autor

Nowe plecaczki VUCH powstały połączeniem elegancji świata torebek i praktyczności plecaczków. Wynikiem są urocze plecaki Lizzie, Karina, Cloren i Gina, które możesz wrzucić na plecy i ruszyć na wycieczkę lub zawiesić przez ramię i udać się na zakupy do miasta. Czy jest jeszcze coś specjalnego na tej czwórce? Przyjrzyjmy się im bliżej.

Plecaczki, w których będzie ci do twarzy

Są proste, a jednak mają wyjątkową zdolność przyciągać uwagę otoczenia. To zasługa ich kształtu i minimalistycznego designu, uzupełnionego złotymi guziczkami, logo VUCH i złotym zamkiem. Kolorystyka? To już tylko wisienka na torcie. Plecaczki prezentują się świetnie jak na plecach, tak przerzucone przez ramię.

Praktyczne? Oczywiście!

Może sama zdążyłaś zauważyć, że w naszym warsztacie staramy się zaprojektować dodatki tak, by były nie tylko ładne na wygląd, ale też maksymalnie praktyczne. Dlatego plecaczki Lizzie, Karina, Cloren i Gina mają nawet dwie frontowe kieszenie, jedną małą, praktyczną kieszonkę na drobnostki zamykaną na zamek, otwór na słuchawki i szelki do regulacji, które umożliwiają noszenie plecaczków na kilka sposobów.

Który kolor wybierasz?

Plecaczki oferujemy w czterech wersjach kolorystycznych. Może przypadł ci do gustu plecak Lizzie w romantycznym różu. Marzysz o tym, by być nie do przeoczenia i nosić czerwony plecak Karina? Masz ochotę na elegancję w postaci czarnego plecaka Cloren? A może od pierwszego wejrzenia zakochałaś się w granatowym plecaku Gina?

Doskonały prezent dla miłośniczek stylu

Stylowe plecaczki Lizzie, Karina, Cloren i Gina z powodzeniem nadają się na świetny prezent dla każdej miłośniczki mody. Kandydować na idealny prezent mogą swoim wyglądem, ale i faktem, że są przesyłane w pięknym opakowaniu podarunkowym.

Czy Lizzie, Karina, Cloren i Gina spędzają sen z twoich powiek? Spraw sobie radość jeszcze dziś.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Fashion tips: how to pair a handbag with a wallet? Fashion tips: how to pair a handbag with a wallet?
Summer starter pack: What can't be missing in your summer outfit? Summer starter pack: What can't be missing in your summer outfit?
Vuch inspiration: How to wear a fanny pack Vuch inspiration: How to wear a fanny pack
Must haves of the season: Refine your spring look Must haves of the season: Refine your spring look


Wybierz swój kraj