INSPIRACJE

Pomysł na urozmaicenie twojej stylizacji, czyli sztuka składania biżuterii

01.11.2019 REDAKCJA
Autor

Jeśli się wahasz, który naszyjnik założyć, przemyśl to ponownie i… połącz kilka sztuk. Pamiętaj jednak o kilku zasadach warstwienia naszyjników, które sprawią, że będziesz świetnie wyglądać. Samo ubranie ma również wiele do powiedzenia, ale jeśli zastosujesz się do naszych wskazówek, wszystko powinno się zazębić w doskonałą stylizację.

Nie żałuj kolorów!

Śmiało zaszalej i łącz kolory i metale tak, jak Ci się akurat podoba. Różowy idealnie pasuje do złota i stworzy niebiańsko delikatny styl. Tylko od Ciebie zależy, czy wypróbujesz kombinacje kolorów biżuterii, czy pozostaniesz jednak przy jednokolorowej klasyce, którą dopieścisz kolorowymi ubraniami.

Odśwież naszyjnik nową zawieszką

Proste i delikatne łańcuszki aż proszą się, by założyć je w parze! Ale prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero po dodaniu zawieszek. Użyj wszystkich możliwych, które przez lata zgromadziłaś w domu. Połącz wszystkie naszyjniki w jeden motyw - dodaj ten sam symbol na każdy łańcuszek, na przykład kwiatek.

Połącz różne długości

Aby każdy naszyjnik się wyróżnił, a jednocześnie tworzył niezapomnianą część całości, postaw na różne długości poszczególnych łańcuszków! Różne poziomy naszyjnika i ich szerokości są kluczem do osiągnięcia oszałamiających stylizacji.

Trzymaj się swojego stylu!

Biżuteria uzupełnia twoją stylizację. Należy o tym pamiętać. Uzupełnia nie tylko strój, a także podkreśla twoją osobowość. Pomyśl o tym podczas tworzenia wielowarstwowych stylizacji. Nie kopiuj innych, wybierz coś, co naprawdę mówi, kim jesteś. Jeśli nie podoba ci się nakładanie naszyjników, spróbuj tego samego z pierścionkami lub bransoletkami VUCH. Zawsze nakładaj tylko jeden rodzaj biżuterii, unikniesz niepotrzebnych wydatków i… ech, co za dużo, to niezdrowo.

 

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Fashion tips: how to pair a handbag with a wallet? Fashion tips: how to pair a handbag with a wallet?
Summer starter pack: What can't be missing in your summer outfit? Summer starter pack: What can't be missing in your summer outfit?
Vuch inspiration: How to wear a fanny pack Vuch inspiration: How to wear a fanny pack
Must haves of the season: Refine your spring look Must haves of the season: Refine your spring look


Wybierz swój kraj