INSPIRACJE

Pomysł na urozmaicenie twojej stylizacji, czyli sztuka składania biżuterii

01.11.2019 REDAKCJA
Autor

Jeśli się wahasz, który naszyjnik założyć, przemyśl to ponownie i… połącz kilka sztuk. Pamiętaj jednak o kilku zasadach warstwienia naszyjników, które sprawią, że będziesz świetnie wyglądać. Samo ubranie ma również wiele do powiedzenia, ale jeśli zastosujesz się do naszych wskazówek, wszystko powinno się zazębić w doskonałą stylizację.

Nie żałuj kolorów!

Śmiało zaszalej i łącz kolory i metale tak, jak Ci się akurat podoba. Różowy idealnie pasuje do złota i stworzy niebiańsko delikatny styl. Tylko od Ciebie zależy, czy wypróbujesz kombinacje kolorów biżuterii, czy pozostaniesz jednak przy jednokolorowej klasyce, którą dopieścisz kolorowymi ubraniami.

Odśwież naszyjnik nową zawieszką

Proste i delikatne łańcuszki aż proszą się, by założyć je w parze! Ale prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero po dodaniu zawieszek. Użyj wszystkich możliwych, które przez lata zgromadziłaś w domu. Połącz wszystkie naszyjniki w jeden motyw - dodaj ten sam symbol na każdy łańcuszek, na przykład kwiatek.

Połącz różne długości

Aby każdy naszyjnik się wyróżnił, a jednocześnie tworzył niezapomnianą część całości, postaw na różne długości poszczególnych łańcuszków! Różne poziomy naszyjnika i ich szerokości są kluczem do osiągnięcia oszałamiających stylizacji.

Trzymaj się swojego stylu!

Biżuteria uzupełnia twoją stylizację. Należy o tym pamiętać. Uzupełnia nie tylko strój, a także podkreśla twoją osobowość. Pomyśl o tym podczas tworzenia wielowarstwowych stylizacji. Nie kopiuj innych, wybierz coś, co naprawdę mówi, kim jesteś. Jeśli nie podoba ci się nakładanie naszyjników, spróbuj tego samego z pierścionkami lub bransoletkami VUCH. Zawsze nakładaj tylko jeden rodzaj biżuterii, unikniesz niepotrzebnych wydatków i… ech, co za dużo, to niezdrowo.

 

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Wybór torebki idealnej na lato Wybór torebki idealnej na lato
Nowe sukienki VUCH, na elegancko i na sportowo Nowe sukienki VUCH, na elegancko i na sportowo
Pufy do siedzenia VUCH Pufy do siedzenia VUCH
Praktyczna i stylowa nowość VUCH w postaci plecaczków Praktyczna i stylowa nowość VUCH w postaci plecaczków