INSPIRACJE

Pomysły na prezent dla kobiety w Twojego życia

02.03.2019 REDAKCJA
Autor

Pomysły na prezent dla kobiety w Twojego życia

 

Walentynki to święto amerykańskie, a w Europie zyskuje popularność dzięki dużym sieciom sklepów , których witrny ubierają się we wszystkie odcienie różu zaraz po tym, kiedy roztopi się ostatnia poświąteczna promocja.

 

W Polsce bardziej świadomie świętujemy Międzynarodowy Dzień Kobiet, który przypada na 8 marca. Czy wiesz, dlaczego powstało to święto? Nie? Przypada ono w dzień rocznicy strajku nowojorskich szwaczek z 1908 roku. W 1975 roku wszystkie państwa uznały Międzynarodowy Dzień Kobiet za oficjalne święto, dlatego można powiedzieć, że jest to wyjątkowy dzień, który przypomina nam o równouprawnieniu i sprawiedliwym traktowaniu.

 

 

 

Pamiętajmy, że miłość i sympatię do kobiet naszego życia powinniśmy okazywać im przez cały rok. Rzeczy materialne nie są aż tak ważne, choć ehm no... Jakby to powiedzieć… "torebka“ podarowana z miłości sprawi ogromną radość! Ciekawe perełki znajdziesz tu → TOREBKI.

 

Na pewno zabłyśniesz również wręczając portfel. Mały, duży, kolorowy czy elegancki.

Wybieraj tuuuuPORTFELE.

 

 

Prezent w postaci świecącego zegarka to prawdziwa bomba. Każda kobieta jest trochę sroka i wszystko, co błyszczy wpadnie jej do oka.

Wszystko, co błyszczyZEGARKI.

 

Na koniec przygotowaliśmy perłkę. No może bardziej koraliki! Te bransoletki wykonane są z kamieni naturalnych, naszyjniki i kolczyki z kolei ze stali nierdzewnej.

Zerknij na nie tuBIŻUTERIA

 

 

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Must haves of the season: Refine your spring look Must haves of the season: Refine your spring look
Tune in for May romance with Vuch Tune in for May romance with Vuch
Our bestsellers: The most desirable Vuchkas Our bestsellers: The most desirable Vuchkas
Spruce up spring with accessories in stunning pastel colours Spruce up spring with accessories in stunning pastel colours


Wybierz swój kraj