INSPIRACJE

Pomysły na prezent dla kobiety w Twojego życia

02.03.2019 REDAKCJA
Autor

Pomysły na prezent dla kobiety w Twojego życia

 

Walentynki to święto amerykańskie, a w Europie zyskuje popularność dzięki dużym sieciom sklepów , których witrny ubierają się we wszystkie odcienie różu zaraz po tym, kiedy roztopi się ostatnia poświąteczna promocja.

 

W Polsce bardziej świadomie świętujemy Międzynarodowy Dzień Kobiet, który przypada na 8 marca. Czy wiesz, dlaczego powstało to święto? Nie? Przypada ono w dzień rocznicy strajku nowojorskich szwaczek z 1908 roku. W 1975 roku wszystkie państwa uznały Międzynarodowy Dzień Kobiet za oficjalne święto, dlatego można powiedzieć, że jest to wyjątkowy dzień, który przypomina nam o równouprawnieniu i sprawiedliwym traktowaniu.

 

 

 

Pamiętajmy, że miłość i sympatię do kobiet naszego życia powinniśmy okazywać im przez cały rok. Rzeczy materialne nie są aż tak ważne, choć ehm no... Jakby to powiedzieć… "torebka“ podarowana z miłości sprawi ogromną radość! Ciekawe perełki znajdziesz tu → TOREBKI.

 

Na pewno zabłyśniesz również wręczając portfel. Mały, duży, kolorowy czy elegancki.

Wybieraj tuuuuPORTFELE.

 

 

Prezent w postaci świecącego zegarka to prawdziwa bomba. Każda kobieta jest trochę sroka i wszystko, co błyszczy wpadnie jej do oka.

Wszystko, co błyszczyZEGARKI.

 

Na koniec przygotowaliśmy perłkę. No może bardziej koraliki! Te bransoletki wykonane są z kamieni naturalnych, naszyjniki i kolczyki z kolei ze stali nierdzewnej.

Zerknij na nie tuBIŻUTERIA

 

 

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

VUCH radzi: Jak wybrać bagaż podręczny do samolotu VUCH radzi: Jak wybrać bagaż podręczny do samolotu
How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka
Back to semester or what you can't do without during your studies Back to semester or what you can't do without during your studies
New collection: Wedding handbags on the Vuch scene New collection: Wedding handbags on the Vuch scene


Wybierz swój kraj