MENU
INSPIRACJE

Pomysły na prezent na Dzień Matki

26.05.2019 REDAKCJA
Autor

Pomysły na prezent dla Mamy!

26 maja to zwykła niedziela, no może tylko z jedną bardzo ważną różnicą. Twoja mama ma święto! Przypominamy Ci o tym ważnym dniu i dodajemy klika pomysłów na najlepszy prezent, jaki Twoja mama kiedykolwiek otrzymała! Jak uważasz? Który z pomysłów sprawi jej największą radość?

Niezastąpione torebki

Żadna kobieta nie wyjdzie z domu bez torebki! Mniejsze eleganckie torebki odpowiednie na przyjęcia lub bardziej przestronne shopperki, które można śmiało zabrać na większe zakupy po drodze z pracy! Można również znaleźć torebki w zabawnych kolorach, z oryginalnymi paskami i innymi szczegółami.

 

kabelky vuch

Portfele w kropki

Portfele Vuch są znane z jasnych kolorów i kropek! Mamy będą zadowolone również z eleganckich portfeli skórzanych! Podaruj radość, podaruj VUCH!

vuch peněženky

Precyzyjne zegarki

Czas płynie w niesamowitym tempie, dlatego dobrze jest śledzić każdą minutę! Do tego przyda się oryginalny zegarek, który możesz wybrać tutaj. Widziałeś najnowszą kolekcję Soulmate? Znajdziesz w niej doskonałe zegarki dla starszych dam, jak również dla młodych mam!

vuch hodinky

Błyszcząca biżuteria

Małe dziewczynki uwielbiają błyszczącą biżuterię! Pozwól Twojej mamie doświadczyć uczucia księżniczki dzięki biżuterii Vuch. Bransoletki, koraliki, naszyjniki i pierścionki czekają na nową właścicielkę!

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Myśl (eko)logicznie i wyposaż się w nowy portfel VUCH z materiału wtórnego Myśl (eko)logicznie i wyposaż się w nowy portfel VUCH z materiału wtórnego
DEFIANCE LIMITED DEFIANCE LIMITED
Kto ma dobrze poukładane w głowie, nosi na głowie czapkę VUCH Kto ma dobrze poukładane w głowie, nosi na głowie czapkę VUCH
Głowisz się nad idealnym prezentem świątecznym? Sprawdź naszą propozycję świątecznych zestawów VUCH! Głowisz się nad idealnym prezentem świątecznym? Sprawdź naszą propozycję świątecznych zestawów VUCH!