INSPIRACJE

Praktyczna i stylowa nowość VUCH w postaci plecaczków

03.02.2021 REDAKCJA
Autor

ni w nowym roku VUCH nie siedział bezczynnie, dlatego przychodzi do Was z kolejnymi nowościami, które wygenerowane zostały na fali stylu. Tym razem możesz cieszyć się na urocze i praktyczne plecaczki, które są dowodem tego, że plecaki nie należą tylko do sportowej branży mody, ale świetnie kompletują się z sukienką czy spódnicą. Przyjrzyjmy się razem dokładniej nowym plecaczkom.

Plecaczki na każdą okazję

Na wycieczkę do przyrody, na zakupy z koleżankami czy romantyczną randkę. Minimalistyczny wygląd plecaczków sprawia, że po prostu świetnie nadają się na każdą okazję. Potwierdzają zasadę, że to, co małe, jest również bardzo praktyczne. Plecaczki pomieszczą wszystkie niezbędne drobiazgi, a ważą tyle, że nawet nie zauważysz, że masz coś na plecach.

Który z kolorów jest twój?

Kształt plecaczków jest co prawda minimalistyczny, wcale jednak nie zwyczajny i tuzinkowy. Ozdobione są oryginalnym falistym wzorem i srebrnymi elementami na czele z zauważalnym logo VUCH. Plecaki zostały wyprodukowane w czterech wersjach kolorystycznych. Uniwersalna czerń ma swoje miejsce w każdej szafie. Brąz emanuje harmonią i pogodą ducha, beż do każdej stylizacji doda odrobinę delikatności, zaś czerwony plecaczek gwarantuje, że będziesz nie do przeoczenia.

Zapakowane w opakowaniu podarunkowym

Czy zgadzasz się z tym, że najlepsze na podarunkach jest ich rozpakowywanie? W takim wypadku odbiór paczki z plecaczkiem będzie miłą niespodzianką. Plecaki zapakowane są w pięknym opakowaniu podarunkowym. Już samo otwieranie pudełka może sprawić wielką radość. Specjalne opakowanie przemawia na korzyść tego, iż plecaczek jest świetną propozycją na prezent.


Dlaczego mieć co najmniej jeden plecak?

Plecaczek docenisz wszędzie tam, gdzie potrzebujesz mieć wolne ręce. Z plecaczkiem nawet zakupy czy wycieczki po okolicy będą o wiele przyjemniejsze. Ponadto subtelne plecaczki są stosowne nawet do bardziej oficjalnych czy uroczystych wyjść. Przekonaj się na własnej skórze o korzyściach plecaczków VUCH. Wyposaż się w plecak z nowej kolekcji i urozmaić swoją szafę tym praktycznym i stylowym elementem.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Must haves of the season: Refine your spring look Must haves of the season: Refine your spring look
Tune in for May romance with Vuch Tune in for May romance with Vuch
Our bestsellers: The most desirable Vuchkas Our bestsellers: The most desirable Vuchkas
Spruce up spring with accessories in stunning pastel colours Spruce up spring with accessories in stunning pastel colours


Wybierz swój kraj