INSPIRACJE

Pufy do siedzenia VUCH

15.03.2021 REDAKCJA
Autor

Pufy do siedzenia VUCH, wyprodukowane w Republice Czeskiej,  są urocze, wygodne i ponadto przyjazne dla środowiska.  Do ich wkładu wewnętrznego zostały wykorzystane resztki oraz produkty wadliwe, które skończyłyby na śmietniku. W żadnym wypadku nie obniża to jakości ani wizerunku puf. Wyprodukowane zostały z tkaniny wodoodpornej stworzonej w Czechach. Ich atutem jest uroczy design - oczywiście nie brak im kolorowych kropek. Pufy są zmywalne, wodoodporne, o trwałej kolorystyce, łatwe w pielęgnacji. Posiadają na spodzie podwójne zabezpieczenie typu rzep uniemożliwiające przypadkowe otwarcie, ich nośność wynosi 150 kg. 

Wypełnienie z resztek i produktów wadliwych

W normalnych okolicznościach nieudane torebki oraz inne produkty są wyrzucane. Zespół VUCH zadecydował o ich pełnym wykorzystaniu. Z tego powodu nasze pufy są w 50 % wypełnione granulatem otrzymanym z produktów VUCH, które wróciły w ramach reklamacji lub nie spełniają wymogów jakościowych. Produkty te odwożone są do dużej rozdrabiarki i tam dochodzi do ich rozmielenia na kawałki o wymiarach 1 aż 5 cm. Granulat jest więc mieszanką poliestru, poliuretanu, polichlorka winylu i innych materiałów. Drugich 50 % wewnętrznego wkładu tworzą kuleczki polistyrenowe. Ponieważ pragnęliśmy włożyć do tego projektu wszystko, zdecydowaliśmy jako zespół pufy własnoręcznie naładować.

Pufy dzieciom do przedszkoli

Cieszymy się, mogąc sprawić komuś radość, dlatego każda sprzedana pufa sprawi w efekcie, iż dalsza sztuka powędruje do dziecięcych przedszkoli. Do placówek przedszkolnych przeznaczone są trzy pufy, w każdym kolorze jedna, zaś oznakowanie kółkiem na specjalnej mapce pokaże, gdzie już zadomowiły się nasze vuchpufy.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

VUCH radzi: Jak wybrać bagaż podręczny do samolotu VUCH radzi: Jak wybrać bagaż podręczny do samolotu
How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka
Back to semester or what you can't do without during your studies Back to semester or what you can't do without during your studies
New collection: Wedding handbags on the Vuch scene New collection: Wedding handbags on the Vuch scene


Wybierz swój kraj