INSPIRACJE

Pufy do siedzenia VUCH

15.03.2021 REDAKCJA
Autor

Pufy do siedzenia VUCH, wyprodukowane w Republice Czeskiej,  są urocze, wygodne i ponadto przyjazne dla środowiska.  Do ich wkładu wewnętrznego zostały wykorzystane resztki oraz produkty wadliwe, które skończyłyby na śmietniku. W żadnym wypadku nie obniża to jakości ani wizerunku puf. Wyprodukowane zostały z tkaniny wodoodpornej stworzonej w Czechach. Ich atutem jest uroczy design - oczywiście nie brak im kolorowych kropek. Pufy są zmywalne, wodoodporne, o trwałej kolorystyce, łatwe w pielęgnacji. Posiadają na spodzie podwójne zabezpieczenie typu rzep uniemożliwiające przypadkowe otwarcie, ich nośność wynosi 150 kg. 

Wypełnienie z resztek i produktów wadliwych

W normalnych okolicznościach nieudane torebki oraz inne produkty są wyrzucane. Zespół VUCH zadecydował o ich pełnym wykorzystaniu. Z tego powodu nasze pufy są w 50 % wypełnione granulatem otrzymanym z produktów VUCH, które wróciły w ramach reklamacji lub nie spełniają wymogów jakościowych. Produkty te odwożone są do dużej rozdrabiarki i tam dochodzi do ich rozmielenia na kawałki o wymiarach 1 aż 5 cm. Granulat jest więc mieszanką poliestru, poliuretanu, polichlorka winylu i innych materiałów. Drugich 50 % wewnętrznego wkładu tworzą kuleczki polistyrenowe. Ponieważ pragnęliśmy włożyć do tego projektu wszystko, zdecydowaliśmy jako zespół pufy własnoręcznie naładować.

Pufy dzieciom do przedszkoli

Cieszymy się, mogąc sprawić komuś radość, dlatego każda sprzedana pufa sprawi w efekcie, iż dalsza sztuka powędruje do dziecięcych przedszkoli. Do placówek przedszkolnych przeznaczone są trzy pufy, w każdym kolorze jedna, zaś oznakowanie kółkiem na specjalnej mapce pokaże, gdzie już zadomowiły się nasze vuchpufy.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Must haves of the season: Refine your spring look Must haves of the season: Refine your spring look
Tune in for May romance with Vuch Tune in for May romance with Vuch
Our bestsellers: The most desirable Vuchkas Our bestsellers: The most desirable Vuchkas
Spruce up spring with accessories in stunning pastel colours Spruce up spring with accessories in stunning pastel colours


Wybierz swój kraj