INSPIRACJE

Skocz po piękną figurę

19.04.2017 REDAKCJA
Autor

Skocz po piękną figurę

 Mimo że aktualna pogoda nie jest najładniejsza, kalendarz jest nieubłagany i podpowiada, że w ciągu kilku miesięcy nadejdzie lato. I miejmy nadzieję, że chwilę z nami będzie. Wiele kobiet tuż przed latem najbardziej łamie sobie głowę nad swoją figurą. Jednak jak wypracować piękną figurę w ciekawy sposób, aby w stroju kąpielowym wyglądać dobrze? Znaleźliśmy dla Ciebie wspaniałe ćwiczenia, które doskonale kształtują figurę i oprócz tego szybko można się uzależnić od takich ćwiczeń.

 Postaw na Fitness Boots

 Fitness Boots to specjalne buty sportowe, które są odpowiednie do ćwiczeń w przyrodzie, ale również nadają się do ćwiczeń wewnątrz pomieszczeń. Fitness Boots posiadają sprężynę znajdującą się w dolnej części butów, absorbuje ona wstrząsy do 80% podczas nadepnięcia i dlatego nieobciążane są kolana, jak to dzieje się podczas innych ćwiczeń.

Piękna figura dzięki Fitness Boots

Fitness Boots można używać podczas ćwiczeń aerobowych, kształtowaniu figury, treningu siłowym lub podczas biegania. Dzięki sprężynie umieszczonej na butach wzmacniasz mięśnie, głównie mięśnie brzucha, pleców, ud i mięśnie miednicy. Nawet podczas zwykłego skakania z Fitness Boots wkrótce poznasz różnicę. Więc na co czekasz?

T jak Trampolinki

A skoro już mówimy o skakaniu, musimy Ci zdradzić kolejny bardzo zabawny sposób ćwiczenia, przy którym, choć nie wydaje się tak, łatwo się zapocisz. Ćwiczenie nazywane Trampolinki pochodzi z Ameryki i należy do najlepszych ćwiczeń aerobowych wykonywanych w grupie. Trampolinki mają prostą choreografię, ćwiczenia są wykonywane przy energicznej muzyce, która motywuje do doskonałych wyników. Tak samo, jak ćwiczenia z Fitness Boots Trampolinki są efektywne i przyjazne dla stawów.

 W grupie lub w domu 

Trampolinki to bardzo skuteczne ćwiczenie, podczas którego spalisz za 30 minut około 280 kalorii więcej niż podczas normalnego treningu. Trampolinki są obecnie w Czechach bardzo popularne, dzięki czemu można regularnie uczęszczać na ćwiczenia, grupa motywuje do osiągania lepszych wyników. Trampolinkę można kupić do domu i kształtować figurę np. podczas oglądania ulubionego serialu.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Must haves of the season: Refine your spring look Must haves of the season: Refine your spring look
Tune in for May romance with Vuch Tune in for May romance with Vuch
Our bestsellers: The most desirable Vuchkas Our bestsellers: The most desirable Vuchkas
Spruce up spring with accessories in stunning pastel colours Spruce up spring with accessories in stunning pastel colours


Wybierz swój kraj