INSPIRACJE

Śledzą je miliony oczu! Najsłynniejsze gwiazdy Instagrama

30.01.2018 REDAKCJA
Autor

Śledzą je miliony oczu! Najsłynniejsze gwiazdy Instagrama

Instagram to jedna z najpopularniejszych sieci społecznościowych na świecie. Obserwowanie życia prywatnego przyjaciół i gwiazd jest niezwykle atrakcyjne. Pomimo tego, że każdy stara się dotrzeć do jak największej liczby obserwujących, nie wszystkim się to udaje. Co interesującego jest w profilach gwiazd, a które z nich prowadzą najpopularniejsze konta na Instagramie?

Mam 131 milionów obserwujących, ilu masz ty?

Na Instagramie jest dużo profili, które docierają do tysięcy osób. Nie są to tylko profile ludzi, ale również profile uroczych psów i kotów. Jednak te najczęściej odwiedzane to konta gwiazd. Gwiazdy zawsze przyciągały ciekawość ludzką, a niektóre do tego stopnia, że ludzie nie mogą przestać się nimi interesować. Poniżej przedstawiamy trzy najbardziej popularne gwiazdy Instagrama.

Królowa Instagrama Selena Gomez

Nieoficjalna królowa Instagrama to piosenkarka Selena Gomez, której profil @selenagomez, mimo jej młodego wieku 25 lat, obserwuje prawie 131 milionów fanów. Ogromna rzesza fanów jest szczególnie zainteresowana jej związkiem z piosenkarzem Justinem Bieberem.

Popularna piosenkarka Ariana Grande

Piękna, młoda, słynna, to utalentowana piosenkarka Ariana Grande, która mimo 24 lat ma na swoim koncie @arianagrande 116 milionów fanów i powoli zbliża się do Seleny Gomez. Na jej koncie oprócz zdjęć znajdują się krótkie filmiki z zaplecza trasy koncertowej.

Zdjęcia Beyoncé, które urzekly miliony ludzi

Na pewno widziałaś zdjęcie skąpo odzianej Beyonce, która w ramionach trzyma swoje dzieci. To zdjęcie szybko stało się popularne i setki osób zaczęło je naśladować. Konto piosenkarki Beyoncé znajdziesz pod hasłem @beyonce. Ma ponad 109 milionów obserwujących, a jej słynne zdjęcie zasłużyło na 11 milionów serduszek.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

VUCH radzi: Jak wybrać bagaż podręczny do samolotu VUCH radzi: Jak wybrać bagaż podręczny do samolotu
How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka
Back to semester or what you can't do without during your studies Back to semester or what you can't do without during your studies
New collection: Wedding handbags on the Vuch scene New collection: Wedding handbags on the Vuch scene


Wybierz swój kraj