INSPIRACJE

Trendy lata 2020, w roli głównej - nowości Vuch

04.08.2020 REDAKCJA
Autor

Na pewno nie uszło twojej uwadze, że ostatnio zaprezentowaliśmy kilka nowości, które w krótkim czasie zajęły czołowe miejsca w rankingu popularności naszych produktów. Chcemy służyć radą, by je nosić i kombinować zgodnie z najnowszymi trendami tegorocznego lata! Gotowa? Do dzieła!

Mocne i neonowe kolory się nie znudzą

Podobnie jak w kilku ostatnich sezonach i w tym roku są na topie mocne i neonowe kolory. Różowy, niebieski i żółty nie są wyjątkiem, zaś ich kombinacje możesz znaleźć na przykład na naszym nowym portfelu Aureli. Jeżeli chodzi o stylizacje tych kolorów, daj pierwszeństwo monochromatyczności i prostemu krojowi. My stuprocentowo proponujemy kolor żółty! Jest uniwersalny, pasuje blondynkom i brunetkom, umie rozświetlić nawet zupełnie zwykły outfit. Spróbuj skomponować bluzkę w mocnej żółci z czarnymi dżinsami, zaś jako wisienkę na torcie dodaj kolorową vuszkę Aureli.

Czyste linie i prostota

Prostota wzornictwa i czyste linie to kolejny temat lata 2020. W twojej szafie nie może zabraknąć w tym sezonie szmizjerki, ponieważ taka sukienka nie tylko jest piękna, ale przede wszystkim wygodna i przewiewna. Ten rodzaj stylizacji proponujemy skombinować z prostymi, eleganckimi dodatkami, jakim jest przykładowo nasza nowość, czarna torebka Zoya. Jeżeli lubisz bardziej kolorowe akcesoria nie bój się ożywić swój outfit na przykład czerwienią. W tym celu może dobrze posłużyć nasza kolejna nowość – torebka Cypris.

Bez kropek ani rusz!

Dobrze wiemy, że kropki są po prostu bezkonkurencyjne. Tego lata będziesz je oglądała częściej niż zwykle, ponieważ należą do gorących trendów roku 2020. Pod tym względem oryginalność nie ma granic, więc swobodnie załóż na wypad na miasto sukienkę czy szorty w kropki. Jeżeli kochasz kropki, ale uważasz, że na ubraniu nie prezentują się zbyt korzystnie, to weź pod uwagę akcesoria w kropki. Nasze nowe vuszki utrzymują kropkowaną tradycję i zajmują czołową pozycję w imaginarnym rankingu top propozycji na lato 2020. Proszę się zaznajomić z Jessy, Mussy, Gordana i Florianna.

Oprócz stylu praktyczność

Tego lata nie liczy się tylko twój świetny wygląd, ale ważne jest również twoje dobre samopoczucie. Istnieją modne dodatki, które są co prawda piękne i eleganckie, ale w codziennym użytku niepraktyczne. My w Vuch staramy się udoskonalać nasze produkty tak, by w maksymalnym stopniu zaspokoiły potrzeby użytkowniczek. Dlatego tak ważna jest dla nas równowaga pomiędzy estetyką i użytecznością.

Z własnego doświadczenia wiemy, że praktyczna kobieta doceni torebkę, która nie jest zbyt duża, ale zarazem pomieści wszystko, co potrzebne. Kobieta również lubi mieć wolne ręce, ale nie zawsze do stylizacji pasuje plecak i tak dalej, i tak dalej. Torebki crossbody to świetne towarzyszki na letnie festiwale, imprezy, koncerty i zwykłe spacery po mieście. Naszą ostatnią propozycją są  pikowane torebki Zita, Marlow i Tenesie. Ich kształt i usztywnione, mocne dno dodają torebce pojemności i poręczności, więc z tego powodu każda z nas miałaby mieć choć jedną w swojej szafie!

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

VUCH radzi: Jak wybrać bagaż podręczny do samolotu VUCH radzi: Jak wybrać bagaż podręczny do samolotu
How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka
Back to semester or what you can't do without during your studies Back to semester or what you can't do without during your studies
New collection: Wedding handbags on the Vuch scene New collection: Wedding handbags on the Vuch scene


Wybierz swój kraj