INSPIRACJE

Walentynki z Vuch?

09.02.2018 REDAKCJA
Autor

Walentynki z Vuch?

Walentynki tuż-tuż. Serduszka, wyznania miłości, kwiaty i prezenty od serca – to wszystko będzie  cię atakować z wystaw sklepowych. A może z okazji walentynek marzy ci się prezent, który trafi w twój gust? To spróbuj tak na niby, przez przypadek skierować ukochanego na strony vuch.pl, gdzie znajdzie inspirację w postaci bogatej oferty torebek, portmonetek, zegarków i dodatków – takich, których nie powinno zabraknąć w twojej kolekcji.

Zaznacz w kalendarzu 14 lutego

Kochasz modę? Uważasz, że taka miłość powinna mieć również swój dzień w kalendarzu? No to nie wahaj się połączyć świętowanie miłości między ludźmi i miłości do pięknych rzeczy. Nie masz partnera? Nie załamuj się, przecież możesz obdarować się sama – tak po prostu, z miłości do siebie.

Pomysły na prezent

Który prezent jest dla ciebie ten NAJ? Wiemy. W poszczególnych kategoriach: Dla dam, Dla romantyczek, Dla sportsmenek, Dla modniś  znajdziesz piękne VUCHki, które uzupełnią twój styl lub poszerzą twoją garderobę o nie byle jakie cudeńko.

Wybierz sama prezent!

Obawiasz się, że twój partner nie trafi w twój gust z prezentem walentynkowym? Mamy rozwiązanie. Delikatnie napomknij o vocherze VUCH. Wtedy możesz wybrać sama to, co najbardziej ucieszy twoje walentynkowo bijące serce. Vouchery u nas w postaci papierowej lub elektronicznej.

Od portmonetki po skarpetki

VUCH to styl o szerokim asortymencie. Torebki, zegarki, portmonetki, piękne zapachy perfum, dodatki, skarpetki oraz nowość – wygodna a zarazem zabawna bielizna. Może to właśnie  VUCH twoja miłość na całe życie?

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Jedna torebka, trzy stylizacje, zero zmartwień! Jedna torebka, trzy stylizacje, zero zmartwień!
Pomysły na prezent dla kobiety w Twojego życia Pomysły na prezent dla kobiety w Twojego życia
Śledzą je miliony oczu! Najsłynniejsze gwiazdy Instagrama Śledzą je miliony oczu! Najsłynniejsze gwiazdy Instagrama