INSPIRACJE

Walentynki z Vuch?

09.02.2018 REDAKCJA
Autor

Walentynki z Vuch?

Walentynki tuż-tuż. Serduszka, wyznania miłości, kwiaty i prezenty od serca – to wszystko będzie  cię atakować z wystaw sklepowych. A może z okazji walentynek marzy ci się prezent, który trafi w twój gust? To spróbuj tak na niby, przez przypadek skierować ukochanego na strony vuch.pl, gdzie znajdzie inspirację w postaci bogatej oferty torebek, portmonetek, zegarków i dodatków – takich, których nie powinno zabraknąć w twojej kolekcji.

Zaznacz w kalendarzu 14 lutego

Kochasz modę? Uważasz, że taka miłość powinna mieć również swój dzień w kalendarzu? No to nie wahaj się połączyć świętowanie miłości między ludźmi i miłości do pięknych rzeczy. Nie masz partnera? Nie załamuj się, przecież możesz obdarować się sama – tak po prostu, z miłości do siebie.

Pomysły na prezent

Który prezent jest dla ciebie ten NAJ? Wiemy. W poszczególnych kategoriach: Dla dam, Dla romantyczek, Dla sportsmenek, Dla modniś  znajdziesz piękne VUCHki, które uzupełnią twój styl lub poszerzą twoją garderobę o nie byle jakie cudeńko.

Wybierz sama prezent!

Obawiasz się, że twój partner nie trafi w twój gust z prezentem walentynkowym? Mamy rozwiązanie. Delikatnie napomknij o vocherze VUCH. Wtedy możesz wybrać sama to, co najbardziej ucieszy twoje walentynkowo bijące serce. Vouchery u nas w postaci papierowej lub elektronicznej.

Od portmonetki po skarpetki

VUCH to styl o szerokim asortymencie. Torebki, zegarki, portmonetki, piękne zapachy perfum, dodatki, skarpetki oraz nowość – wygodna a zarazem zabawna bielizna. Może to właśnie  VUCH twoja miłość na całe życie?

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Fashion tips: how to pair a handbag with a wallet? Fashion tips: how to pair a handbag with a wallet?
Summer starter pack: What can't be missing in your summer outfit? Summer starter pack: What can't be missing in your summer outfit?
Vuch inspiration: How to wear a fanny pack Vuch inspiration: How to wear a fanny pack
Must haves of the season: Refine your spring look Must haves of the season: Refine your spring look


Wybierz swój kraj