INSPIRACJE

Wstawać i ćwiczyć!

26.05.2017 REDAKCJA
Autor

Wstawać i ćwiczyć!

„Wstawać! Wstawać i ćwiczyć! Dlaczego? Ponieważ jest już rano! Dla mnie jest jeszcze noc!” Nie chce się Ci również czasami wychodzić z ciepłego łóżka? Jak ale rozbudzić rano swoje ciało lepiej niż ćwiczeniami? Co jeszcze jest dobre na początek dnia? Spójrzmy na kilka porad, które pozwolą wkroczyć w każdy nowy dzień prawą nogą.

Pobudka!

Gdy nie chce się Ci rano wstać, wstań jeszcze wcześniej. Brzmi jak nonsens? Wcale nie, 30 minut więcej czasu w godzinach porannych naprawdę przyniesie korzyść. Przekonasz się, że zdążysz zrobić więcej rzeczy niż kiedykolwiek.  Na przykład przygotujesz królewskie śniadanie. Wczesne wstawanie umożliwi Ci również wziąć przyjemny poranny prysznic, dzięki czemu dzień rozpoczniesz lepiej niż z czymkolwiek innym.

Pij wodę, pij pitną wodę …

O tym, że mamy regularnie pić już napisano dużo książek. Pić jednak powinnaś również w godzinach porannych. Zrób z picia ciepłej wody z cytryną poranny rytuał. Woda z cytryną bardziej niż cokolwiek innego przyśpieszy metabolizm i wesprze ciało. Ciepła woda z cytryną oczyszcza cały układ trawienny i zapewnia organizmowi niezbędne witaminy. Nie smakuje Ci woda z cytryną? Możesz do niej dodać łyżeczkę miodu, syropu z agawy lub stewie.

Smacznego!

Nic dziwnego, że mówi się, że śniadanie jest podstawą dnia. Dlatego też nie należy zapominać o śniadaniu. Śniadanie jedz nie później niż do godziny po przebudzeniu. Dzień bez dobrego śniadania? Oznacza spowolnienie metabolizmu.

Ćwiczenia poranne

Zdecydowanie najlepszy sposób na przyspieszenie swojego metabolizmu to ćwiczenie. Mówi się, że ten, kto raz spróbuje biegać, na zawsze zakocha się w bieganiu. Jeśli pobiegasz sobie rano, obudzisz nie tylko ciało, ale także umysł. Oprócz tego po intensywnym treningu aerobowym organizm spala znacznie więcej kalorii, nawet kilka godzin po ćwiczeniach.

 

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

VUCH radzi: Jak wybrać bagaż podręczny do samolotu VUCH radzi: Jak wybrać bagaż podręczny do samolotu
How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka
Back to semester or what you can't do without during your studies Back to semester or what you can't do without during your studies
New collection: Wedding handbags on the Vuch scene New collection: Wedding handbags on the Vuch scene


Wybierz swój kraj