INSPIRACJE

Wybierasz się na wesele przyjaciół? Zaskocz ich prezentem!

17.08.2017 REDAKCJA
Autor

Wybierasz się na wesele przyjaciół? Zaskocz ich prezentem!


Co roku w okresie wakacji letnich odbywa się mnóstwo ślubów. Przeciętnie za rok pobiera się 25 000 par. Przy tak dużej ilości zakochanych, którzy postanowili zalegalizować swój związek, wydaje się dosyć prawdopodobne, że ty również zostaniesz zaproszona na jakieś wesele. Zaproszenie na wesele zazwyczaj łączy się z niejakim obowiązkiem obdarowania młodej pary czymś, co będzie dla nich pamiątką bądź spełnieniem marzeń. 

Poniżej proponujemy kilka pomysłów dla inspiracji.

Wiele par ułatwia swoim gościom wybór prezentu zamieszczając w internecie listę. W takim wypadku twoim zadaniem jest wyłącznie wybrać, kupić, zapakować – i gotowe.

Money, money, money…

Trendem ostatnich czasów jest prezent w postaci daru pieniężnego. Pieniądze również można podarować w sposób oryginalny. Pytaniem pozostaje tylko to, jaką kwotą wypada obdarować nowożeńców, co oczywiście jest sprawą bardzo indywidualną. Przeciętnie goście weselni przeznaczają na prezent 100-200 zł.

Skrzynia z pieniędzmi

Prawie każdy ucieszyłby się znajdując skrzynię pełną pieniędzy. Takie uczucie możesz podarować nowożeńcom. Wystarczy załatwić staro wyglądającą skrzynkę i wypełnić ją monetami. Możesz dorzucić kilka fałszywych diamentów czy pereł i w ten sposób twój prezent na pewno będzie jednym z najbardziej oryginalnych na tym weselu.

Pieniądze tylko w portfelu

Pieniądze od gości weselnych zasługują na ładne opakowanie. W tym celu może posłużyć stylowy portfel, który ucieszy przede wszystkim pannę młodą. A jak zadowolić również pana młodego? Dołóż do portfela kartkę z notatką, że wszystkie pieniądze, które kiedykolwiek będą znajdować się w tym portfelu służą wyłącznie do wspólnych wydatków.

Zachowanie wspomnień

Prezentem, który na pewno będzie się cieszyć wielkim sukcesem jest polaroid. Dzięki niemu młoda para będzie mogła w mgnieniu oka zachować przepiękne wspomnienia. Z pewnością znajdzie swoje wykorzystanie już w czasie wesela.

 

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

VUCH radzi: Jak wybrać bagaż podręczny do samolotu VUCH radzi: Jak wybrać bagaż podręczny do samolotu
How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka
Back to semester or what you can't do without during your studies Back to semester or what you can't do without during your studies
New collection: Wedding handbags on the Vuch scene New collection: Wedding handbags on the Vuch scene


Wybierz swój kraj