INSPIRACJE

Z wiosennymi nowościami VUCH rozkwitniesz i ty!

19.02.2020 REDAKCJA
Autor

Że już niecierpliwie odliczasz dni i nie możesz się doczekać aż wiosna w końcu zapuka do drzwi? I co tak ją przywołać za pomocą wiosennych nowości VUCH, które są pełne kolorów, którym nie można się oprzeć? Pokoloruj sobie i te ostatnie zimowe dni i przywitaj wiosnę tak  jak należy. Przygotowana odsłonić dodatki, z którymi w tym roku zabłyśniesz? To na nic nie czekaj i chodź się z nami na nie popatrzeć. Wierz, że na pewno masz się na co cieszyć. Czekają cię nowe portfele, torebki, plecaki i torby podróżne.

Portfele w kropki

Wiosna jest figlarna i zabawna. I tak samo figlarne i zabawne są nowe portfele VUCH, które przychodzą zaraz z kilkoma kolorowymi wariantami i przede wszystkim milusieńkie kropeczki. Zyska sobie cię namiętny czerwony portfel Annie, niebieski portfel Lian, elegancki czarny portfel Lora albo ponadczasowy brązowy portfel Eveline? Każdy z tych portfeli może się pochwalić nie tylko pięknym wyglądem, ale również mnóstwo praktycznymi kieszeniami na monety, banknoty i karty.

Portfele pełne kolorów

Jeśli zgadzasz się z tym, że wiosna miała by być pełna kolorów, zyskaja cię portfele, które łączą ze sobą zaraz trzy piękne kolory, i te, którym dominuje jeden kolor ozdobiony oryginalnymi falami. Jeśli kochasz połączenie żółtego, niebieskiego i różowego, nie będziesz w stanie oprzeć się portfelu  Arianna, eleganca harmonia czerni, jasno niebieskiego i granatowego przynosi portfel Valery. Że czerwony jest niezawodny? Odkryj olśniewający portfel Felicity.

Torebki stworzone na wiosenne dni

Wiosna w tym roku zdecydowanie zasługuje na nową torebkę! Chociaż już wolisz te małe, które dasz sobie po prostu na ramię albo jesteś miłośniczką większych torebek, wybierzesz sobie coś dla siebie. Miłość od pierwszego spojrzenia obiecuje na przykład mała i praktyczna torebka Verdena w niebieskim kolorze albo brązowa torebka Cornie. Wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich twoich klejnotów znowu ci sprawi przyjemność różowo-czerwona torebka Jade.

Praktyczne plecaki

Jest ekstra nie przejmować się problemami i plecak dać na plecy! Zwłaszcza jeśli jest on oryginalny i stylowy i każdy będzie ci go zazdrościł. Dokładnie takie są nowe plecaki VUCH. Wybrać sobie możesz pomysłowe plecaki z wyrazistym zapięciem, figlarne plecaki z dużymi kropeczkami albo zwykłe jednokolorowe plecaki. Fioletowym, niebieskim i brązowym kolorem wyróżnia się plecak Kyrie. Wesołymi kropeczkami oczaruje plecak Skippy i do eleganckiego czarnego koloru jest ukryty plecak  Ollie.

Torby podróżne dla miłośniczek podróży

Wiosna jest najlepszą porą roku dla wszystkich podróżników, zgadzasz się? To na nic nie czekaj, spakuj rzeczy i wyruszaj w drogę by poznawać świat w towarzystwie pięknych torbów podróżnych z warsztatu VUCH. Naszym tajemniczym tipem jest obszerna fioletowa torba Athens i torba w kropki Tokyo.

To co, jakim dodatkiem z wiosennych nowości VUCH sprawisz sobie radość ty?

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

VUCH radzi: Jak wybrać bagaż podręczny do samolotu VUCH radzi: Jak wybrać bagaż podręczny do samolotu
How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka
Back to semester or what you can't do without during your studies Back to semester or what you can't do without during your studies
New collection: Wedding handbags on the Vuch scene New collection: Wedding handbags on the Vuch scene


Wybierz swój kraj