MĘŻCZYŹNI

Jak wybrać idealny męski portfel?

19.11.2020 REDAKCJA
Autor

Jakościowy portfel jest wizytówką mężczyzny w równej mierze, co idealnie leżące ubranie. Z tego powodu wyboru portfela nie warto lekceważyć. Ze zniszczonym i porysowanym portfelem na pewno nie zrobisz miłego wrażenia ani podczas romantycznego spotkania, ani podczas biznesowego obiadu. Obecnie na rynku znajduje się ogromna ilość męskich portfelów w najrozmaitszych kolorach czy kształtach. Jak dokonać właściwego wyboru?

Większy, a może mniejszy?

W pierwszym rzędzie trzeba podjąć decyzję o rozmiarach portfela. Mały portfel jest dogodny w tym, że łatwo zmieści się w kieszeni spodni czy kurtki, z drugiej strony nie zawsze pomieści wszystkie banknoty, monety i karty. Duży portfel wymaga noszenia w torbie. Mężczyźni raczej preferują mniejsze portfele, zaś kobiety odwrotnie wolą te większe.

Doskonały kompromis między małym i wielkim portfelem

Portfel, który zmieści się w kieszeni, a zarazem pomieści banknoty, monety i karty. Właśnie takim jest męski portfel David w wykonaniu slim, który zyska twoją przychylność ilością praktycznych przegródek i męską szaro-czarną kolorystyką.

Jakość na pierwszym miejscu…

Nie ulega wątpliwości, iż mężczyźni nie noszą przy sobie zbyt wielu dodatków. Ale w chwili, kiedy zadecydują o nabyciu nowego akcesorium, wymagają, by był wyprodukowany precyzyjnie i z jakościowego materiału. A czy istnieje materiał bardziej jakościowy lub luksusowy niż skóra właściwa, która ma tę właściwość, iż portfel będzie świetnie się prezentował i po upływie kilku lat?

Jakościowy i stylowy portfel skórzany

Męski portfel Benji  wyprodukowano ze skóry właściwej, zaś jego minimalistyczny, ponadczasowy wygląd naprawdę robi wrażenie. Portfel ma 3 przegrody na karty i 2 praktyczne wnętrzne kieszenie.

…zaś funkcjonalność na miejscu drugim

Jakość to nie jedyny parametr, który decyduje podczas wyboru portfela. Tak samo ważna jest jego  funkcjonalność. Możesz sięgnąć po portfelu większych rozmiarów, ale nie oznacza to, że będzie automatycznie praktyczny. Niektóre portfele na przykład nie posiadają samodzielnie zamykanej kieszeni na monety lub dostatecznej ilości przegródek na karty.

Praktyczny i modny portfel

Kieszeń na bilon zamykana na zatrzask, 3 przegródki na karty i przestrzeń na banknoty rozdzielona na dwie części. Zgadasz się, że będzie dość miejsca na wszystkie twoje skarby? Spraw sobie radość męskim portfelem Cruell.

Kolor w centrum uwagi

Prócz rozmiaru i materiału możesz portfel wybierać uwzględniając jego kolor. Napewno nie zaliczysz wpadki neutralnymi barwami, to znaczy szarością, czernią i brązem. Jednak dawno już nie obowiązuje, iż mężczyzna miałby korzystać tylko z neutralnej kolorystyki. Świetnie prezentuje się również męski portfel w mocnym niebieskim lub bardzo modne dwukolorowe portfele.

Nie do przeoczenia niebiesko-brązowy portfel

Jeżeli nie boisz się kolorów, to twojej uwadze nie może umknąć męski slim portfel Margos, wyprodukowany z gładkiej skóry bydlęcej, który wyróżnia się dwukolorowym wykonaniem w kombinacji niebiesko-brązowej.

Sportowy, a może elegancki?

Nie mniej ważnym kryterium doboru portfela jest jego styl. Preferujesz elegancję, a może jesteś zwolennikiem bardziej swobodnego stylu sportowego? Może bliski jest ci bardziej styl sportowy, ale i wtedy znajdą się sytuacje, kiedy przyda się elegancki portfel, przykładowo podczas wyjścia do teatru. Dlaczego więc nie mieć obydwu równocześnie?

Uniwersalny czarny portfel

Strzałem w dziesiątkę jest bezsprzecznie prosty, elegancki, czarny męski portfel Joshua, który jest stosowny na każdą okazję i do każdej stylizacji.

PROPOZYCJA na koniec: Prezent dla brata lub taty

O ile w twoich najbliższych planach znajdują się zakupy świąteczne, pomyśl nad propozycją portfela jako podarunku dla mężczyzny. Portfele VUCH przysyłamy zapakowane w pudełku podarunkowym.

Jeżeli trudno ci zdecydować, który portfel wybrać, zerknij na naszą ofertę męskich portfeli VUCH, które zostały zaprojektowane tak, by były w każdym calu stylowe, jakościowe i funkcjonalne.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Zapoznaj się z nowymi skórzanymi męskimi portfelami VUCH Zapoznaj się z nowymi skórzanymi męskimi portfelami VUCH


Wybierz swój kraj