MĘŻCZYŹNI

Zapoznaj się z nowymi skórzanymi męskimi portfelami VUCH

08.10.2020 REDAKCJA
Autor

Portfel to wizytówka każdego mężczyzny. Dobór portfela nie warto zlekceważyć. Czy istnieje bardziej zaufania godny materiał niż skóra właściwa? Zapoznaj się ze skórzanymi portfelami VUCH, zaprojektowanymi specjalnie na miarę stylowych mężczyzn, którym nie jest obca moda.

Skóra dla prawdziwych mężczyzn

Kiedy zespół VUCH zastanawiał się nad tym, jakiego materiału użyć do produkcji męskich portfeli, decyzja o wyborze skóry została podjęta w kilka sekund. Mnóstwo korzyści przemawia za tym materiałem. Skóra sprawia wrażenie luksusu i gwarantuje wieloletnią wytrzymałość. Czy to dobre atuty? Przekonaj się o zaletach portfeli, których nie będziesz chciał dać z ręki.

Kolory, które pasują mężczyznom

Nowe skórzane portfele są dostępne w czterech męskich wersjach kolorystycznych. Na pewno nie zaliczycz wpadki z czarnym portfelem ze srebrnym logo VUCH. Wolisz szarość? Nie ma problemu. A może skompletować brązowy pasek, brązowe buty,  a do tego brązowy portfel? Jeżeli nie boisz się kolorów, potem strzałem w dziesiątkę będzie portfel w niebieskim kolorze, który jest nie do przeoczenia.

Zależy na praktyczności

Większość mężczyzn wymaga od portfela przede wszystkim jego funkcjonalności. Pod tym względem gwarantujemy, że portfel doskonale mieści się w męskiej dłoni, jest w sam raz do kieszeni i posiada mnóstwo praktycznych przegródek oraz kieszonkę na zamek.

Portfel jako podarunek? Świetny pomysł!

Jeżeli w tej chwili czyta ten artykuł czyjaś przyjaciółka, koleżanka, siostra czy córka, miałaby stać się czujna. Bo właśnie odkryła doskonałą propozycję na podarunek dla stylowego mężczyzny z okazji urodzin, imienin czy na święta. Dodatkowym bonusem jest fakt, że portfel pakujemy w piękne pudełko podarunkowe.

Uzupełnij swój osobisty styl  o męski portfel VUCH ze skóry właściwej. Który z nich wybierasz?

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Jak wybrać idealny męski portfel? Jak wybrać idealny męski portfel?


Wybierz swój kraj