ŚWIAT VUCH

Sesja zdjęciowa nowych torebek z kolekcji Impulse

26.05.2019 REDAKCJA
Autor

Witamy na planie sesji zdjęciowej nowych torebek Vuch!

Niedawno cała ekipa Vuch organizowała sesję zdjęciową nowych torebek z kolekcji Impulse! Wydarzenie było wyjątkowe, ponieważ gościliśmy je w arcyciekawym obiekcie lotniska w Chrudimi! Panowie piloci asystowali nam na planie i chętnie pomagali naszym modelom w sprawach technicznych! Zobacz, jak wyglądał dzień pełen pięknych torebek i modelek!

Zerknij na filmik z sesji zdjęciowej!

video Vuch

Dzień rozpoczął się wczesnym rankiem w studio Vuch, które jest bazą wypadową naszej fotografki Danieli! Jako pierwsza pojawiła się w nim wizażystka Basia, rodzony ekspert od niecodziennych stylizacji i makijażu!

Kiedy makijaż był gotowy, stylizacje dopieszczone, wtedy na scenie mogły pojawić się główne gwiazdy - torebki Wraith, Skyent, Maranella i Miglia! Wszystkie w perfekcyjny sposób poradziły sobie z sesją w studio, więc mogliśmy ruszyć o kilka kilometrów dalej na lotnisko w Chrudimi.

vuch focení

Nikt z nas tak naprawdę nie miał pojęcia, czego można oczekiwać od wielkiego hangaru wypełnionego samolotami otoczonego rozległymi polami wokół. Jednak Danka niczym prawdziwy fachowiec od razu poczuła ten klimat i powstawało jedno wspaniałe zdjęcie po drugim! Przekonaj się sama!

focení vuch

Ciężka i angażująca praca całego zespołu zaowocowała przepięknymi ujęciami, które teraz możesz podziwiać w naszym sklepie internetowym! A co sądzisz o torebkach z kolekcji Impulse? Daj nam znać w komentarzach!

 

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj