MENU
ŚWIAT VUCH

Sesja zdjęciowa nowych torebek z kolekcji Impulse

26.05.2019 REDAKCJA
Autor

Witamy na planie sesji zdjęciowej nowych torebek Vuch!

Niedawno cała ekipa Vuch organizowała sesję zdjęciową nowych torebek z kolekcji Impulse! Wydarzenie było wyjątkowe, ponieważ gościliśmy je w arcyciekawym obiekcie lotniska w Chrudimi! Panowie piloci asystowali nam na planie i chętnie pomagali naszym modelom w sprawach technicznych! Zobacz, jak wyglądał dzień pełen pięknych torebek i modelek!

Zerknij na filmik z sesji zdjęciowej!

video Vuch

Dzień rozpoczął się wczesnym rankiem w studio Vuch, które jest bazą wypadową naszej fotografki Danieli! Jako pierwsza pojawiła się w nim wizażystka Basia, rodzony ekspert od niecodziennych stylizacji i makijażu!

Kiedy makijaż był gotowy, stylizacje dopieszczone, wtedy na scenie mogły pojawić się główne gwiazdy - torebki Wraith, Skyent, Maranella i Miglia! Wszystkie w perfekcyjny sposób poradziły sobie z sesją w studio, więc mogliśmy ruszyć o kilka kilometrów dalej na lotnisko w Chrudimi.

vuch focení

Nikt z nas tak naprawdę nie miał pojęcia, czego można oczekiwać od wielkiego hangaru wypełnionego samolotami otoczonego rozległymi polami wokół. Jednak Danka niczym prawdziwy fachowiec od razu poczuła ten klimat i powstawało jedno wspaniałe zdjęcie po drugim! Przekonaj się sama!

focení vuch

Ciężka i angażująca praca całego zespołu zaowocowała przepięknymi ujęciami, które teraz możesz podziwiać w naszym sklepie internetowym! A co sądzisz o torebkach z kolekcji Impulse? Daj nam znać w komentarzach!

 

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Pierwsze urodziny praskiego showroomu Pierwsze urodziny praskiego showroomu
Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji
PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH
Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc