ŚWIAT VUCH

Vuchlook 2 wkracza do gry!

15.04.2021 REDAKCJA
Autor

Dwa lata zleciały jak biczem strzelił i czas na nowy Vuchlook, to znaczy Vuchlook 2! Kochamy ciągle stwarzać coś nowego i musimy nawet ustalać pewne ograniczenia naszej kreatywności, by zachować pewien zdrowy umiar. Nie lada problemem okazało się również wyselekcjonowanie naszych TOP produktów, bo w każdej kategorii pojawiła się masa nowości w różnych kolorach, kształtach, rozmiarach. Wybór był tak trudny, że niektórzy z nas znają niemal na pamięć foldery z fotografiami produktów.

Ten długo oczekiwany dokument miał się pojawić o wiele wcześniej, ale w czasie ostatecznej aktualizacji pojawiała się jakaś nowość, którą koniecznie trzeba było zamieścić  w dokumencie, i parokrotnie doszło do przesunięcia terminu odesłania do druku. Kilka zaszczytnych stronic zostało przeznaczonych na kolekcje limitowane, pełne inspiracji i kolorów. Nie czas spocząć na laurach,  teraz również intensywnie pracujemy nad nowymi niespodziankami.

Pozwolimy Wam również zajrzeć pod podszewkę naszej firmy i dowiedzieć się, w jaki sposób Vuch funkcjonuje. Wcale nie jesteśmy takimi fujarami. Nawet nie zmieścimy się na wspólne zdjęcie. I to nie o tuszę chodzi, bo zdążyliśmy już zrzucić poświątecznie kilogramy, ale to nasza ekipa się rozrasta w szalonym tempie. Być może i ty w przyszłości będziesz członkiem naszego zespołu.

 

Odkryj z nami świat Vuch.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj