LIFESTYLE

Blogerka modowa, która kocha podróże. Poznaj Natalię.

03.04.2019 REDAKCJA
Autor

Blogerka modowa, która kocha podróże. Poznaj Natalię.!

Natália Slánska to 19 letnia blogerka, która uwielbia modę i podróże. Jej bloga znajdziesz TUTAJ! Zapraszamy do wywiadu, mamy nadzieję, że znajdziesz w nim inspirację i uchyli on rąbka tajemnicy blogosfery!Módní blogerka a cestovatelka Natálie nás nechala nakouknout do svého života!

Cześć Natalio, na początek opowiedz proszę, kiedy zdecydowałaś się na założenie bloga?

Blog powstał w wakacje, kiedy miałam 14 lat. Od dziecka lubię się ładnie ubierać i myślę, że nabrałam dużo doświadczenia w tym temacie. Jeśli robię to dobrze, niech osądzą inni. (śmiech)

Jak zwykle spędzasz czas? Czy masz jakieś ulubione zajęcia?

Kocham, kiedy nie jestem pod presją czasu, lubię spędzać czas z rodziną, cłopakiem i ludźmi, których kocham. Lubię polować na niecodzienne kawałki ubrań dla siebie. Często dobieram stylizację i wyruszam na miasto na kawkę lub azjatyckie jedzenie.

Czy zdradzisz nam, czy masz jakieś mniej ulubione zajęcia?

Nie znoszę mojego lenistwa! Ale najbardziej nienawidzę kłamstwa i niesprawiedliwości! Jestem stróżem praw człowieka, a jeśli coś jest niesprawiedliwe, mogę się złościć i zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc pokrzywdzonemu!

Prawdopodobnie na świat blogerem patrzysz z dystansem. Jakie są opinie Twoich przyjaciół i rodziny na temat bloga i blogerek?

Może zdarzyło się kilka negatywnych opinii, ale mam w tej sprawie całkiem niezły charakter i nie przejmuję się tym za bardzo. Rodzina mnie wspiera, czasem robi mi zdjęcia i muszę powiedzieć, że robi to świetnie! Rodzice czasami zachowują się jak moi menedżerowie. (śmiech)

O, to masz świetne wsparcie! Powiedz mi, co oznacza dla Ciebie moda?

Moda w jakiś sposób pozwala wyrazić nasz charakter, gust, zdradza wiele o nas samych. Moda jest z pewnością związana z naszą twórczą jaźnią. Chociaż nie powiem o sobie, że jestem „duszą kreatywną” a myślę, że potrafię się całkiem nieźle ubrać. (śmiech)

Gdzie i gdzie szukasz inspiracji dla swojego stylu?

Chyba najwięcej w moim otoczeniu. Kiedy spodoba mi się czyiś styl (ubierania), obserwuję go tak długo, aby mieć pewność, że prześwietliłam jego strój od stóp do głów. Jeśli chodzi o modę, jestem chyba freakiem!

Hmm. To pewnie masz ulubionych blogerów i influencerów?

Tak, kocham styl  @styleofbecca a @natinstablog ! Zagraniczni to  @martineegeland a @iskra.

Wspomniałaś, że ktoś z rodziny robi Ci zdjęcia. Jakiego aparatu aktualnie używasz?

 

Módní blogerka a cestovatelka Natálie nás nechala nakouknout do svého života!

Co chciałbyś robić w przyszłości?

Studiuję dyplomację, więc jeśli mógłbym ukończyć studia i dostać pracę związaną ze studiami, byłbym szczęśliwy! Oczywiście lubię media społecznościowe, modę i fotografię. Myślę, że jestem dobrą aktorką, więc jeśli ekonomia nie wypali, spróbuję dostać się do szkoły aktorskiej. (śmiech)

Wow! Dyplomacja związana jest z podróżowaniem. Na Twoim profilu na Instagramie masz wiele zdjęć z podróży. Czy masz ulubione miejsca? Które najmniej Ci się podobały?

Lubię wracać do Rzymu, Barcelony. Latem zakochałam się w południowej Francji, Lazurowym Wybrzeżu. Jednak Monaco najbardziej zyskało moje serce! Przeciwnie, to Chorwacja mnie nie przekonuje. Zawsze miałam pecha na miejsce, którym przebywałam.

Nigdy nie mów nigdy! A jaki Ty masz stosunek do jedzenia? Czy wpływają na Ciebie aktualne trendy, takie jak RAW, VEGAN czy WHOLE30 ?

Mam świetne relacje z jedzeniem! (śmiech) Od dzieciństwa jem to, na co mam ochotę. Nie mam 40 lub 50 kilo, ale czuję się świetnie. Zawsze jem tak, aby się nie ograniczać i zachować umiar i równowagę! Nie podległam żadnemu z aktualnych trendów.

O, zgadzamy się w stu procentach. Czy masz ulubiony sport?

NIE! (śmiech) Prawdopodobnie jestem najgorszym sportowcem świata. Jedyne, co lubię, to jazda na snowboardzie.

Podziwiamy. Jesteś właścicielką czerwonej torebki Gracious Grace. Spodobała się?

To świetnie! Jestem niewiarygodnym asystentem i wszędzie ciągnę mnóstwo rzeczy, więc Łaskawa Łaska i jej rozmiar są w 100% zadowalające.

Bardzo nam miło! Co możesz powiedzieć czytelnikom o Vuch? Jak Ci się podoba?

Obecnie mam jedną torebkę od Vuch i jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam!

Na koniec naszego wywiadu podziel się z nami Twoim ulubionym cytatem.

O! Jeden taki mam. Kiedy nie chodzi o życie, to chodzi o nic!

Natalio, bardzo dziękuję za rozmowę i życzę Ci wielu sukcesów!

Również dziękuję i życzę samych sukcesów. 

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

We know what to wear this autumn! We know what to wear this autumn!
Przemień dynię w piękną dekorację lub pyszne jedzenie! Przemień dynię w piękną dekorację lub pyszne jedzenie!
Jak się zdrowo opalać? Kilka rad specjalistów Jak się zdrowo opalać? Kilka rad specjalistów
NOWE Vuszki Crossbody, którym się nie oprzesz! NOWE Vuszki Crossbody, którym się nie oprzesz!


Wybierz swój kraj