MENU
MODA

NOWE Vuszki Crossbody, którym się nie oprzesz!

28.05.2020 ADMIN HLAVNÍ
Autor

Proszę, zapoznaj się, oto Dency, Senia, Rosette i Gloria. To nowicjuszki, ale już teraz wszyscy je kochają. Chcieliśmy spełnić życzenie i zarazem sprawić radość wielu klientkom, które domagały się poszerzenia oferty torebek crossbody. Preferujemy kombinację praktycznej i estetycznej strony produktu, i właśnie tym atutem szczycą się NOWOŚCI z Invert Collection.

Docenisz  u nich nie tylko niebanalny reguralnie kwadratowy kształt, ale również to, że choć rozmiarowo małe, to są jednak niewiarygodnie przestrzenne. Pod względem designu były zaprojektowane tak, by pomieściły wszystko, co potrzebujesz w ciągu dnia. Dzięki temu, że torebka doskonale trzyma fason, nie dochodzi do nieestetycznych odkształceń nawet w wypadku, że włożysz do niej większy portfel czy większą ilość drobiazgów.

Plusy torebek jeszcze nie zostały wyczerpane. Należy wspomnieć, że oferujemy je nie tylko w prostych ciemnych kombinacjach, ale również w mocniejszych letnich kolorach! Kochasz intensywny żółty, mocny róż, a może dasz pierwszeństwo czarnej elegancji, którą łatwo dopasujesz do każdej stylizacji?

Nie ma sensu się opierać, te ślicznotki bezwarunkowo musisz mieć!

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Wdziej dżunglę czyli motywy zwierzęce wciąż są na topie! Wdziej dżunglę czyli motywy zwierzęce wciąż są na topie!
Uważaj! Nowe okulary VUCH podbijają świat. Uważaj! Nowe okulary VUCH podbijają świat.
Blogerka modowa, która kocha podróże. Poznaj Natalię. Blogerka modowa, która kocha podróże. Poznaj Natalię.