MENU
LIFESTYLE

Uważaj! Nowe okulary VUCH podbijają świat.

26.05.2019 REDAKCJA
Autor

Uważaj! Nowe okulary VUCH podbijają świat.

Nie możesz doczekać się ciepłych słonecznych dni? My w Vuch wypatrujemy długich letnich wieczorów, które zazwyczaj spędzamy na tarasie ulubionej kawiarni lub na spacerach po okolicy!

Towarzyszyć będą nam okulary przeciwsłoneczne, z którymi już teraz wszystkie nie możemy się rozstać! Czy miałaś już chwilę, aby przejrzeć nowości w ofercie Vuch?

sluneční brýlel Vuch

Czy każdego ranka spieszysz się do pracy lub szkoły? Przed wyjściem z domu dokładnie sprawdź zawartość torebki (Vuch)! Telefon, klucze, notatnik, długopis, kosmetyki ... Czy nie zapomniałaś czegoś? Hm? A okulary? Bez okularów Rooty lub Hoary nie ruszaj się z domu!

 

sluneční brýlel Vuch

Delikatny róż zdobi modele Cookie, Weakly czy Winny. Ich czar sprawi, że będziesz cieszyć się na każde romantyczne spotkanie czy magiczną chwilę przy kawie i dobrej książce.

sluneční brýlel Vuch

Nasze największe modele owinęły się w luksusową czerń! Okulary Provy, Sombery i Marshall będą „wisienką na torcie” każdej stylizacji!

Lubisz klimaty miejskiej dżungli? Sięgnij po okulary Sliver!

Które okulary spodobały Ci się najbardziej? Napisz nam w komantarzu Twoją opinię!

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Jak się zdrowo opalać? Kilka rad specjalistów Jak się zdrowo opalać? Kilka rad specjalistów
NOWE Vuszki Crossbody, którym się nie oprzesz! NOWE Vuszki Crossbody, którym się nie oprzesz!
Poznaj przepisy wielkanocne innych krajów i sama wypróbuj 2 łatwe przepisy Poznaj przepisy wielkanocne innych krajów i sama wypróbuj 2 łatwe przepisy
Niezbędny dodatek na wiosnę? Ponadczasowe modne plecaki Vuch Niezbędny dodatek na wiosnę? Ponadczasowe modne plecaki Vuch