LIFESTYLE

Wdziej dżunglę czyli motywy zwierzęce wciąż są na topie!

06.09.2019 REDAKCJA
Autor

Wdziej dżunglę czyli motywy zwierzęce wciąż są na topie!

Wymień klasyczne dodatki na te bardziej dzikie. Schowaj w szufladzie jednokolorowe i nudne okulary przeciwsłoneczne i załóż bardziej odważne, czyli te z motywami zwierząt! Popularne są one od wielu lat i na pewno jeszcze przez długi czas nie wyjdą z mody. Jeśli nie masz ich jeszcze w domu, jak najszybciej postaraj się to naprawić.

Zwierzęce wzory od razu zdominują każdą stylizację i nadają jej sznytu. Które okulary wpadły Ci w oko? CATY, CHEETAH czy może wolisz model GIRAFFE? Baw się kolorami i kształtami okularów. Sięgnij po te, które pasują do twojej twarzy i reszty stroju!

 

Odważ się sięgać po mniej popularne kolory, ponieważ zwierzęce okulary przeciwsłoneczne są nie tylko brązowe. Co powiesz na niebieskie okulary przeciwsłoneczne Jaguary? Zabierz te okulary na wyjazd z przyjaciółmi lub na grilla, a zobaczysz, że twoe otoczenie nie odwróci od ciebie wzroku. Oprócz świetnego wyglądu, okulary przeciwsłoneczne zapewnią ci maksymalną ochronę przed promieniami słonecznymi i szkodliwym promieniowaniem UV. Czy możesz sobie wyobrazić lepszy dodatek modowy? 

Ale nie pozostań tylko przy okularach ze wzorem zwierzęcym. Twoja stylizacja na pewno będzie wyjątkowa, kiedy zadbasz o taki szczegół, jak gumka do włosów w panterkę, załóżysz na afrykańską bransoletkę czy stylowe buty w stylowe centki.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

We know what to wear this autumn! We know what to wear this autumn!
Przemień dynię w piękną dekorację lub pyszne jedzenie! Przemień dynię w piękną dekorację lub pyszne jedzenie!
Jak się zdrowo opalać? Kilka rad specjalistów Jak się zdrowo opalać? Kilka rad specjalistów
NOWE Vuszki Crossbody, którym się nie oprzesz! NOWE Vuszki Crossbody, którym się nie oprzesz!


Wybierz swój kraj