LIFESTYLE

Kumpel w paski Tali Tammy

29.08.2019 REDAKCJA
Autor

„Paski! Na scenę!“

Kropki są boskie. To fakt, który jest niepodważalny. U nas na magazynie coraz częściej słyszeliśmy głosy, że nasze kropki czują się samotne i domagają się równie popularnego partnera. Co więcej, również wy same miałyście uczucie, że w ofercie Vuch czegoś wam brakuje. Rzecz jasna… Paski! Nie trwało długo a nowa kolekcja w paski nadchodzi.

Spełniamy każde Twoje marenie…

Zawsze, kiedy nadchodzi u nas czas myślenia o nowościach w ofercie, bierzemy w pierwszej kolejności pod uwagę to, czego pragniecie wy, nasze wierne i kochane klientki. A o paski już jakiś czas pytacie. Nie taciliśmy czasu, zakasaliśmy rękawy i ruszyli do pracy, aby spełnić wasze marzenia. Aha, najważniejsze pytanie… Który model portfela jako pierwszy otrzyma paski.

Najpopularniejsza, rozchwytywana, po prostu boska Tali Tammy

Jednogłośnie odpowiedzieliśmy,  że pierwszym modelem, który założy paski to nasz najpopularniejszy portfel. Bez wątpienia będą mu pasowały. Voila! Prezentujemz pierwszy portfel VUCH w paski - Tali Tammy. Piękny, prawda?

 

Na pewno nie zapadnie na dno torebki

Podobnie jak jego starsza siostra w kropki, również ona nie cierpi samotności i na pewno nie będzie się chować gdzieś na dnie torebki. Wymaga, byś się nim chwaliła wszędzie, gdzie go zabierzesz i  zawsze będzie w centrum uwagi. My już wiemy, że go pokochasz, ponieważ jego starsza siostra jest rozchwytywanym modelem portmonetki.

Podoba Ci się portfel w paski Tali Tammy? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania. Pochwal się opinią na Facebooku czy Instagramie!

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

We know what to wear this autumn! We know what to wear this autumn!
Przemień dynię w piękną dekorację lub pyszne jedzenie! Przemień dynię w piękną dekorację lub pyszne jedzenie!
Jak się zdrowo opalać? Kilka rad specjalistów Jak się zdrowo opalać? Kilka rad specjalistów
NOWE Vuszki Crossbody, którym się nie oprzesz! NOWE Vuszki Crossbody, którym się nie oprzesz!


Wybierz swój kraj