LIFESTYLE

Wyruszaj tworzyć nowe wspomnienia

31.10.2019 REDAKCJA
Autor

Wszędzie jest dobrze, ale… po co siedzieć w domu? Odkryj nowe miejsca, wracaj w te ulubione lub wybierz się w podróż bez celu i zrelaksuj się. Brzmi wspaniale? Pewnie, że tak! A do tego stworzyliśmy w vuch.pl nową kolekcję plecaków i toreb podróżnych. Niezależnie od tego, czy planujesz wycieczkę z kilkudniowym wyprzedzeniem, czy zdecydowałeś już teraz i wyjeżdżasz za 5 minut…

Palcem po mapie?

Nie jesteś jedną z tych, które siedzą w domu w kącie i wzdychają, dokąd wszędzie chciałyby pojechać. Po prostu działasz. To właśnie dla Ciebie wymyśliliśmy nową Travel Collection. Podobnie jak Ty, nowa kolekcja nie jest szarą myszą. Lubi być podziwiana, przebywać w centrum uwagi, lubi się popisywać. I do ostatniej kropki doskonała…

plecakiem na ramieniu zapomnij o zmartwieniu

Jednou za čas je potřeba vyměnit kabelku za praktický batoh a asi se shodneme, že nastává právě ve chvíli, kdy se chystáš zvednout kotvy a vydat se na cestu. I na malém výletě doslova za humna je lepší mít volné ruce a dopřát si absolutní svobodu pohybu. Navíc co se praktičnosti a úložného prostoru týče, batoh hravě strčí kabelku do kapsy. 

Od czasu do czasu zamień torebkę na praktyczny plecak. Pewnie się zgodzisz, że idealny moment jest właśnie wtedy, kiedy masz zamiar wyruszyć w podróż. Nawet na krótkiej wycieczce lepiej mieć wolne ręce i cieszyć się absolutną swobodą ruchu. Ponadto, ze względu na praktyczność i miejsce do przechowywania, plecak bije torebkę na głowę.

Plecak kontra torba?

 

Na jednodniową wycieczkę w góry plecak jest idealnym rozwiązaniem, ale co w sytuacji, kiedy planujesz spędzić długi weekend w wellness? Wtedy zabierasz ze sobą trochę więcej rzeczy… Torba podróżna jest ideálna na takie wypady, na które plecak jest za mały, a walizka za duża. Wykorzystasz ją również jako torbę sportową na trening. W przeciwieństwie do klasycznej torby sportowej, z naszą torbą nie musisz się wstydzić  po treningu usiąść gdzieś na fajną kawę. Jest tak piękna, że ​nikomu nie przyjdzie do głowy, że to nie jest mała torebka.

To jak? Gdzie wybierasz się w ten weekend? Wellness, w góry czy ot tak, błąkać się po mieście bez celu?

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

We know what to wear this autumn! We know what to wear this autumn!
Przemień dynię w piękną dekorację lub pyszne jedzenie! Przemień dynię w piękną dekorację lub pyszne jedzenie!
Jak się zdrowo opalać? Kilka rad specjalistów Jak się zdrowo opalać? Kilka rad specjalistów
NOWE Vuszki Crossbody, którym się nie oprzesz! NOWE Vuszki Crossbody, którym się nie oprzesz!


Wybierz swój kraj