kalendar
kalendar
MENU

Vuch w podróży! - Wielki Letni Konkurs Fotograficzny #vuchworld!

Chociaż nasze podróże są w tym roku trochę ograniczone, to jednak można pozwiedzać piękne miejsca w bliskiej okolicy i nie trzeba wyjeżdżać daleko. Pomimo aktualnej sytuacji mamy dla ciebie sprawdzony przepis na idealne lato! Weź udział w naszym konkursie, wygraj romantyczny pobyt dla dwojga w czterogwiazdkowym Aparthotelu Svatý Vavřinec i relaks masz zapewniony! Jedyne, co musisz zrobić, to dodać zdjęcie na Instagram i oznaczyć je hashtagiem #vuchworld. Pokaż nam, gdzie zawiozłaś swoją vuszkę, lub puść wodze swojej fantazji i wymodeluj nasze logo!

Jaká jsou pravidla soutěže

  • Zrób zdjęcia z podróży z produktem Vuch i udostępnij fotografie w swoim profilu na Instagramie z hashtagiem #vuchworld.
  • Śledź @vuch_com i @apartmanysvatyvavrinec na Instagramie.
  • Zostań fanem @vuchpoland oraz @AparthotelSvatyVavrinec na Facebooku.
  • Nie posiadasz żadnego Vuch produktu? Nie szkodzi! Puść wodze swojej fantazji i wytwórz logo Vuch! Gdziekolwiek i jakkolwiek! Włączyć możesz równocześnie kilka fotografii!

 

Jak wytworzyć logo Vuch?

Możesz zrobić sobie zdjęcie z naszym produktem lub w jakikolwiek sposób uformować logo Vuch. Narysuj go do piasku na plaży, poukładaj w górach kamyki w jego kształcie lub wymodeluj go razem z koleżanką własnymi rękami. Ukształtuj logo jakimkolwiek sposobem, który przyjdzie ci na myśl.

Konkurs, gdzie można wygrać romantyczny pobyt dla dwojga w Aparthotelu Svatý Vavřinec, startuje w poniedziałek 20.7.2020! Każdy tydzień wybierzemy najoryginalniejszą fotografię, która zakwalifikuje się do wielkiego finału! Autorzy 6 fotografii otrzymają bon do sklepu internetowego w wysokości 150.00 zł! Następnie w publicznym głosowaniu wyłonimy absolutnego zwycięzcę!

Zdjęcia możesz udostępniać w czasie całych wakacji, to znaczy aż do 31. 8. Na końcu lata ogłosimy szczęściarza z najlepszą fotografią. Zwycięzca zyska nie tylko obiecany romantyczny pobyt, ale także potrzebny ekwipunek produktów z Travel collection.


Nie wiesz, jak zabrać się do dzieła?

Zerknij, jak przebiegał konkurs w zeszłym roku. Zebrało się mnóstwo wyjątkowych fotografii. Inspiracji szukaj w naszym magazynie lub na Instagramie pod #myvuch lub #vuchworld.

Vuch travel

Brak ci wyposażenia na podróżowanie? Zerknij na naszą kolekcję Travel i zamów niezbędny ekwipunek. Potrzebny ci plecak, torba lub okulary?

Znasz Aparthotel Svatý Vavřinec?

Sponsorem  prezentu w postaci romantycznego pobytu dla dwojga jest czterogwiazdkowy luksusowy Aparthotel Svatý Vavřinec, usytuowany w Pecu pod Śnieżką!

Oryginalna jak marka Vuch! Jasne! Wyzwól fantazję, stwórz logo Vuch i udostępniaj zdjęcia!
 My w VUCH już nie możemy się ich doczekać!