Dog walkers backpack plecak z limitowanej edycji
Produkt jest aktualnie wyprzedany
Kiedy będzie znowu na stanie? Kolory:Tylko do wtorku 26.05. podczas Color Days możesz kupować z rabatem -25% dzięki kodowi CD25. Niezależnie od tego, czy wybierasz delikatne odcienie, czy wyraziste modele, teraz jest idealny moment, by sprawić sobie radość.
„Czy chcesz wyglądać stylowo podczas codziennego spaceru ze swoim pupilem? Postaw na plecaczek z kolekcji limitowanej! Spacery z psiakiem mogą być naprawdę przyjemne!…
Więcej informacji„Czy chcesz wyglądać stylowo podczas codziennego spaceru ze swoim pupilem? Postaw na plecaczek z kolekcji limitowanej! Spacery z psiakiem mogą być naprawdę przyjemne! Wystarczy spojrzeć na ilustrację z warsztatu utalentowanych ilustratorów Tomski&Polanski“
- TOMSKI & POLANSKI LIMITED EDITION
- Edycja limitowana
- Produkty powstały we współpracy z ilustratorami Tomski & Polański
- Każdy plecak kryje swoją historię - tylko 100 sztuk każdego koloru
- Luksusowe opakowanie prezentowe z edycji Tomski & Polański
| Kolor II. | Zielono/szary |
| Wymiary | 270 x 220 x 125 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 581 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Wielokolorowy |
| Objętość | 7,4 |
| Długość paska | 41 - 94 cm |
| Mieści format A4 | nie |
| Materiał na zamek | Metal |
| Mieści portfel | Duże |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PVC Polichlorek winylu
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
TOMSKI & POLANSKI LIMITED EDITION
„Z dumą prezentujemy nasze nowe limitowane portfele i plecaki Tomski & Polański limitowana edycja. W Vuch zawsze szukamy nowych, kreatywnych sposobów na inne sposoby robienia naszych produktów. We współpracy z kreatywnym duetem Tomski & Polański Illustration studio, który lubi ich wizualną kreację, stworzyliśmy kolekcję, w której się zakochaliśmy. 150 portfeli i 100 plecaków już teraz i w sprzedaży. Nie ma tu przyjaciół.“
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.