Gioia Beige miejski pojemny plecak
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Do soboty 4.04. z kodem DUO weźmiesz dwie pary okularów przeciwsłonecznych, ale zapłacisz tylko za jedną, druga para jest od nas gratis. Bo czasem dobrze mieć wybór.
Gioia inspirowała się naszą (a przede wszystkim waszą) kultową Joanną. W porównaniu do swojego wzoru jest wykonana z miękkiego i strukturalnego materiału, ale nie…
Więcej informacjiGioia inspirowała się naszą (a przede wszystkim waszą) kultową Joanną. W porównaniu do swojego wzoru jest wykonana z miękkiego i strukturalnego materiału, ale nie zapiera się swojego pochodzenia. Ten innowacyjny model będzie codziennie kryć ci plecy. Jasne, to plecak, więc mówimy to dosłownie, ale też metaforycznie. Twoje skarby będą w nim dzięki podwójnemu zapięciu jak w sejfie.
- Pojemna główna kieszeń z podwójnym zapięciem – zamek i klapa na ultra mocny magnes
- Praktyczne zewnętrzne kieszonki na zamek z tyłu plecaka
- Wewnętrzne przegródki i kieszonka na zamek
- Regulowane paski na ramiona i wyściełane plecy dla wygodnego noszenia
| Wymiary | 320 x 260 x 115 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 670 g |
| Zapięcie | Magnes/nap |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Objętość | 10 |
| Kolekcja | SimplyV |
| Styl | Na co dzień |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" " |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | Ukryta kieszeń, Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Odkryj więcej
SimplyV
Simple Vuszki, Simply Vuch!
Ponadczasowa, minimalistyczna i elegancka. Kolekcja SimplyV spokojnie obejdzie się bez pozłotek. Bo w prostocie jest piękno. Główną rolę w designie każdej SimplyVuszki odgrywa czysta linia, gładki materiał i delikatne metalowe detale. Krótko mówiąc, nic zbędnego, a jednocześnie nic nie brakuje. Jaka będzie po prostu Twoja?
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.