Elion Small Black wygodny przestronny plecak
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Do soboty 4.04. z kodem DUO weźmiesz dwie pary okularów przeciwsłonecznych, ale zapłacisz tylko za jedną, druga para jest od nas gratis. Bo czasem dobrze mieć wybór.
Elion Small to młodszy brat naszego największego poszukiwacza przygód. Zmniejszony, ale wciąż gotowy na wszystko, co może Ci przygotować dzień w mieście. Wygodny roll…
Więcej informacjiElion Small to młodszy brat naszego największego poszukiwacza przygód. Zmniejszony, ale wciąż gotowy na wszystko, co może Ci przygotować dzień w mieście. Wygodny roll-top, praktyczne detale i wytrzymały materiał. To wszystko w plecaku, z którym nie zgubisz się ani między drapaczami chmur, ani na Placu Wacława.
- System roll-top, możliwość powiększenia przestrzeni
- Gumowana przednia i górna część
- Zewnętrzne kieszenie na zamek, boczne kieszenie na gumkę
- Wewnętrzna kieszeń na zamek
- Oddzielna kieszeń na laptop
- Wyściełane paski na ramiona i plecy dla wygodnego noszenia
| Wymiary | 430 (530 ) x 330 x 155 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna, Tkanina |
| Waga | 820 g |
| Zapięcie | Na rzep |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Objętość | 21 (27) |
| Styl | Podróżny, Na co dzień, Czas wolny |
| Długość paska | 53 - 104 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Właściwości | Kieszeń na butelkę, Wyściełane plecy, Wyściełane paski, Ukryta kieszeń, Wewnętrzna kieszeń na zamek, Wodoodporny materiał, Roll-top, Kieszeń na laptopa |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
50% PES Poliester
50% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
PLECAKI
Praktyczność, komfort i funkcjonalność. Cechy, które są nierozerwalnie związane z plecakami, które są doskonałą modową alternatywą dla torebek. Jeśli czujesz, że to dokładnie to, czego szukasz, to zajrzyj na nasze strony. W naszej ofercie mamy zarówno bardziej sportowe plecaki, które spokojnie możesz zabrać w góry, jak i eleganckich towarzyszy, którzy świetnie podkreślą Twój miejski outfit.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.