Lien Dotty Beige damski plecak na laptop
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Tylko do wtorku 26.05. podczas Color Days możesz kupować z rabatem -25% dzięki kodowi CD25. Niezależnie od tego, czy wybierasz delikatne odcienie, czy wyraziste modele, teraz jest idealny moment, by sprawić sobie radość.
Załóż kropki i wyrusz w miasto z plecakiem Lien Dotty, który łączy w sobie ikoniczną zabawność i czystą funkcjonalność. Został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o…
Więcej informacjiZałóż kropki i wyrusz w miasto z plecakiem Lien Dotty, który łączy w sobie ikoniczną zabawność i czystą funkcjonalność. Został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o Twoim laptopie, który niezawodnie ochroni w wyściełanej kieszeni. Plecak jest uszyty z wytrzymałego materiału, który łatwo się czyści i bez problemu poradzi sobie z codziennym miejskim wyzwaniem. Ten praktyczny towarzysz zachwyci Cię przemyślanymi kieszeniami zapewniającymi idealny porządek oraz mocnymi górnymi uchwytami, dzięki którym możesz go wygodnie nosić również w ręce.
- Rozszerzane zapięcie na suwak
- Mocny i wytrzymały materiał
- Wyściełana kieszeń na laptop
- Wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie na suwak
- Dwie boczne kieszenie na butelkę
| Wymiary | 360 x 280 x 100 mm |
| Materiał | Nylon |
| Waga | 500 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | W kropki |
| Objętość | 10 |
| Kolekcja | DOTS |
| Styl | Na co dzień, Czas wolny |
| Długość paska | 45 - 77 cm |
| Rozmiar NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | Kieszeń na butelkę, Wyściełane plecy, Wyściełane paski, Ukryta kieszeń, Kieszeń na laptopa |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
DOTS
Daj szarości popalić! Kropki jako sprawa serca.
Kolekcja DOTS to celebracja kropek we wszystkich ich postaciach. Zabawne, urocze i niemożliwe do przeoczenia, dokładnie takie, jakie powinny być. Kropki są dla nas w Vuch sprawą serca, która stopniowo przenika coraz więcej projektów. Każdy element z tej kolekcji przynosi dawkę radości, szyku i lekkiej nostalgii. Jeśli kropki bawią Cię tak samo jak nas, DOTS podbije Twoje serce od pierwszego wejrzenia i już nie puści.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.